Новини

Захист вищого рівня – компанія Everest використовує сервери PowerEdge XR2 від Dell EMC

Компанія Everest першою в своїй галузі почала використовувати новинку від Dell в мобільних центрах обробки даних.

Швидкий, ефективний аналіз і робота з масивами інформації – необхідність для фахівців будь-яких галузей, особливо армії. Як в штабі, так і в суворих польових умовах військовим необхідний інструмент для вирішення завдань і підтримки зв’язку з дата-центром, що знаходиться за сотні або тисячі кілометрів від місця бойових дій.

Рішення проблеми швидкої обробки даних пропонує компанія Dell EMC – світовий виробник робочих станцій, хмарних сховищ, тонких клієнтів, док-станцій та інших пристроїв, яка в 2014 році створила перший захищений сервер – Dell PowerEdge 420XR. На даний момент компанія пропонує повний спектр захищеного обладнання – сервери, ноутбуки Latitude Rugged Extreme, планшети і т.д. Завдяки цьому був реалізований ряд проектів, які виконують завдання у сфері оборони і в даний час.

Нові сервери Dell EMC PowerEdge XR2 відповідають вимогам MIL-STD-810G і MIL-STD461G. Як ЦП використовується Intel Xeon SP. Устаткування проходить сертифікацію і лабораторні дослідження по військовим стандартам США (United States Military Standard). Сервери тестують на стійкість до умов зовнішнього середовища: вібрації, температури, пилу, вологості і радіації.

Сервер тривалий час може працювати при температурі 45 ° С, витримуючи її періодичне підвищення до 55 ° С, гарантовано дає холодний старт при температурі до -15 ° С включно. Блоки живлення, жорсткі диски, вентилятори підтримують технологію гарячої заміни компонентів. Dell EMC PowerEdge XR2 також пройшли сертифікацію по військово-морському стандарту DNV GL, IEC60945.

Один з найбільших світових виробників військової і аерокосмічної техніки США, компанія General Dynamics Corporation використовує захищені сервери Dell EMC для своїх ПАК. Мала вага (до 11 кг в максимальній комплектації) і невеликий розмір (50,8 см, глибина на 20% менша ніж у стандартних пристроїв) дозволяє встановити їх в малогабаритну комутаційну шафу або захищений мобільний ЦОД.

Додаткові опції PowerEdge:

  • функції забезпечення безпеки даних (блокування змін Firmware або конфігурації для захисту від загрозливих процесів);
  • сервери оснащені вбудованими зчитувачами смарт-карт для контролю доступу (користувачі XR2 можуть використовувати додаткові кошти для аутентифікації і шифрування даних – наприклад, при евакуації, без карти доступу дані на сервері шифруються автоматично).

Фахівці Everest ефективно застосовують обладнання Dell EMC для вирішення широкого спектру завдань у найскладніших ситуаціях за рахунок високої надійності, здатності зберігати працездатність в суворих умовах і можливості додавання функцій через опціональні пристрої.

Наші експерти допоможуть вам розібратися з будь-якими питаннями, що стосуються мобільних центрів обробки даних і безпосередньо серверів PowerEdge XR2.