Новини

З 5 по 7 листопада в Києві відбувся Innovation Hackathon 2019 від «UF Incubator»

З 5 по 7 листопада в Києві відбувся Innovation Hackathon 2019 від «UF Incubator». Ця подія проходила в рамках IV Міжнародного Форуму Innovation Market. Учасники хакатону – школярі з різних куточків України та вихованці МАН – прийняли реальні виклики бізнесу та запропонували свої креативні рішення. В Innovation Hackathon 2019 взяли участь 24 команди із загальною кількістю 120 учасників. Науковим куратором хакатону виступив директор департаменту інноваційних технологій компанії Everest Віктор Долгоп’ятов.

Хакатон розпочався з мотивуючого виступу та презентації “Grits vs Talent” від Ірини Волк, а потім Everest, як передовий інтегратор інновацій та постачальник програмних та технологічних продуктів для громадських та корпоративних потреб, розподілив між командами теми викликів. Робота над викликами тривала 6 та 7 листопада.

Теми викликів:

  • Виклик 1 (команди 1, 2, 3, 4): розробка фільтру стічних вод.
  • Виклик 2 (команди 5, 6, 7, 8): розробка проекту фільтрів викидів труб заводів.
  • Виклик 3 (команди 9, 10, 11, 21): розробити систему моніторингу атмосфери з мережею передачі даних.
  • Виклик 4 (команди 12, 13, 14): знаходження рішення для вторинного використання та переробки пластику.
  • Виклик 5 (команди 15, 16, 17): рішення для зменшення викидів СО2 в атмосферу.
  • Виклик 6 (команди 18, 19, 20): використання альтернативних джерел енергії.
  • Виклик 7 (команди 22, 23, 24): розробка екологічного пального.

За умовами хакатону, на розв’язання завдань кожній команді було виділено 7 годин. За цей час школярі мали зробити та презентувати проект. Фінансову нагороду за найбільш актуальні та практичні проекти, що стосуються екологічних проблем людства, отримали 7 команд, ще 7 команд тепер доопрацьовуватимуть свої проекти та проходитимуть стажування у компанії Everest.