Розумне місто

Як Hewlett Packard Enterprise використовує Big data

HP, Большие данные, Контейнерная платформа

Після відділення Hewlett Packard Enterprise (HPE) від материнської компанії Hewlett-Packard Inc., вона зосередилася на створенні власної бізнес-екосистеми. Якщо врахувати такі стратегічні придбання, як BlueData і MapR, очевидно, що постачальник IT-рішень і послуг має намір отримати максимальну вигоду від обробки великих даних і хмарних обчислень.

Віце-президент компанії і генеральний менеджер з платформ великих даних, аналітики та масштабованих даних Патрік Осборн (Patrick Osborne) заявив, що успішний бізнес починається з бізнес-аналітики, великих даних, і тільки потім в дію вступає штучний інтелект, технологія машинного навчання і глибокого навчання. Патрік Осборн відвідав студію компанії CUBE в Бостоні і зустрівся з співзасновником медіаресурсу SiliconANGLE Дейвом Велланте (Dave Vellante), щоб обговорити те, як ШІ, великі дані і хмарні сховища впливають на поширення інновацій в технологічному бізнесі, а також на зростання ринку гіперконвергентних інфраструктур (різнорідні компоненти, об’єднані в єдине ціле) з точки зору Hewlett Packard Enterprise.

В ході бесіди Дейв Велланте запропонував обговорити оціночні дані про доходи з ринків HCI (програмне забезпечення на базі людино-комп’ютерних інтерфейсів) і програмних сховищ. Відомо, що Hewlett Packard Enterprise використовує гіперконвергентну інфраструктуру HPE SimpliVity і сховище Nimble в якості проксі-серверів, компанія прагне бути лідером у сфері хмарних рішень.

Патрік Осборн наголосив, що місія HPE на сьогоднішній день полягає в тому, щоб допомогти клієнтам краще орієнтуватися в світі цифрових перетворень, а також в гібридних цифрових технологіях. Саме тому виробник пропонує своїй аудиторії інтелектуальні програмні продукти. Сучасні компанії знають, що статичні дані даремні. Впроваджуючи можливості ШІ, машинного навчання та глибокого навчання в свої базові сховища і інфраструктуру, HPE спрощує для клієнтів доступ до даних і їх аналіз, таким чином надаючи знання, необхідні для конкурентоспроможності на цифровому ринку. Такі рішення, як InfoSight, GreenLake або Aruba Central працюють на основі штучного інтелекту.

Контейнерна платформа HPE – ще один перспективний напрям розвитку. Вона розроблена спеціально для роботи в гібридному середовищі. Основне її завдання – бути сховищем даних, а також надавати опції, аналогічні тим, які дає InfoSight з урахуванням додатків нового покоління і зростаючих інформаційних обсягів. Компанія HPE відома різноманітністю свого портфеля додатків і сервісів, і об’єднати їх усі в єдине ціле було непросто. За словами Патріка Осборна, інтелектуальна платформа HPE об’єднала всі існуючі рішення для ефективної роботи з робочими навантаженнями різної інтенсивності (звичайний HCI, дезагреговані HCI, флеш-пам’ять, контейнерні сховища і т.д.).