АІ в бізнесі

ВПРОВАДЖЕННЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У БІЗНЕС МАЄ БУТИ МАКСИМАЛЬНО ОБДУМАНИМ

Експерти фінансової компанії NGP Capital всерйоз стурбовані тим, як більшість сучасних компаній підходять до питання придбання та впровадження інтернет речей (IoT) у свій бізнес. За статистикою, на сьогоднішній день більше 90% компаній керуються, перш за все, бажанням отримати прибуток якомога швидше і не замислюються над довгостроковими перспективами використання, зокрема, IoT. Експерти пояснюють це високою вартістю рішень, які, втім, зможуть приносити прибуток саме у довгостроковій перспективі.

Поки у бізнес-середовищі не буде розуміння того, що інтелектуальні технології – це не просто мода, а реальні рішення, які сприятимуть удосконаленню ряду важливих процесів, – існуючі цілі будуть далекі від реальних потреб. Так, керівники більшості компаній хочуть впровадити, наприклад, IoT у свій бізнес, до кінця не розуміючи, навіщо їм потрібні розумні пристрої.

Щоб побороти цю проблему, експерти рекомендують ретельно зважувати ключові аспекти необхідності впровадження тієї чи іншої нової мережевої інфраструктури. Перший крок повинен бути ретельно продуманим, так як від цього залежать майбутнє компанії та її конкурентоспроможність на ринку. Компанії повинні бути готові до того, що використання розумних пристроїв може кардинально змінити їх бізнес, вважають експерти.