ВІЗІЯ

EVEREST – інтегратор інновацій для бізнеса та суспільства. В фокусі компанії технології та запровадження глобальних рішень у всі сфери життя заради системної зміни країни.

Експерти EVEREST досліджують і вивчають передові високо-технологічні розробки в широкому спектрі галузей: від агротехнологій до smart city, від сучасної медицини до оборонного сектору. Ми знаходимо такі рішення, які найкраще адаптуються в Україні та надають додаткові переваги бізнесу, зміцнюють обороноздатність держави, стимулюють розвиток громадянського суспільства.

EVEREST – компанія, яка підсилює своїх партнерів функцією R&D-департаменту або діджитал-спеціалістів, використовуючи як свої можливості, так і можливості своїх міжнародних партнерів у бізнесі, громадському та оборонному секторах.

МІСІЯ

EVEREST прагне змінювати країну завдяки інноваційним рішенням, використовуючи передові відкриття на користь бізнесу та суспільства. Ми створюємо нову додаткову цінність і конкурентну перевагу для наших партнерів, завдяки експертному розумінню технологій та залученню нестандартних підходів, заснованих на сучасних наукових досягненнях, які з’являються в світі.

ЦІННОСТІ

ІННОВАЦІЙНІСТЬ

Ми експерти у передових технологіях і надаємо клієнтам тільки кращі рішення для підвищення ефективності і створення конкурентної переваги. Для цього нам доводиться бути динамічними і гнучкими

УНІКАЛЬНІСТЬ

Допомагаючи створювати нашим клієнтам конкурентну перевагу, ми пропонуємо інноваційні та нестандартні рішення, щоб диференціювати їх.

РОЗВИТОК УКРАЇНИ

Ми об’єднуємо кращих фахівців, які спрямовують усі свої зусилля, досвід і час на те, щоб інновації були справді ефективними та слугували ідеї розвитку суспільства та всієї України.

КОМПЛЕКСНІСТЬ

Ми дивимось на питання системно та надаємо комплексні рішення: вивчаємо цілі і амбіції клієнта, аналізуємо конкурентів, підбираємо і впроваджуємо проривні варіанти рішень, які дійсно створюють конкурентну перевагу.