АІ в бізнесі

Vemity: проста в управлінні і доступна платформа штучного інтелекту для бізнесу

Vemity: простая в управлении и доступная платформа искусственного интеллекта для бизнеса
Фото: vemity.com

Транспортна компанія FreightRover (відома також як Rover180) заснована у 2017 році і відома своїм інноваційним підходом до перевезення вантажів та системою упорядкованих платежів за перевезення, придбала Vemity – компанію з США, що спеціалізується на штучному інтелекті та машинному навчанні.

Основною метою Rover180 є комунікація між учасниками бізнесу і логістичного ланцюжка. Перевізник спеціалізується на транспортуванні по всьому світу і зацікавлений у впровадженні інноваційних технологій в даний сектор підприємництва та міжнародну торгівлю.

Офіс Rover180 базується в Індіанаполісі. Компанія надає альтернативні програми фінансування ланцюжка поставок і послуги факторингу (фінансові послуги на умовах відстрочення платежу) перевізникам з США та інших країн. Тепер постачальник послуг планує використовувати технологію Vemity для скорочення витрат, пов’язаних з виставленням рахунків та прискоренням отримання оплати за вантаж, що перевозиться. Очікується, що Vemity зменшить тимчасові і виробничі витрати на тристороннє зіставлення накладних (використовується при розрахунках з постачальниками).

Партнер Rover180, компанія FreightRover, також підписала контракт, згідно з яким зобов’язується пропонувати клієнтам платформу штучного інтелекту Vemity у наявному наборі технологій управління ланцюгами поставок. За заявою Еріка Міка (Eric Meek), використання останніх розробок у сфері AI дозволяє оптимізувати платежі, а значить, підвищує задоволеність клієнтів. Комплексне рішення Vemity скорочує витрати часу на виставлення рахунків, оптимізує переказ грошових коштів за отриману продукцію.

Платформа була створена і запущена у 2016 році. Вона інтегрується у програмне забезпечення компаній і орієнтована на використання як великими технологічними фірмами, так і стартапами або приватними користувачами, які надають послуги перевезень або інші.

Система штучного інтелекту Vemity працює за принципом глибокого навчання. Для управління програмою не потрібні знання в області комп’ютерних наук або теорії нейронних мереж. Особливість платформи у тому, що компанії-клієнти можуть самі навчати Vemity і створювати нові моделі навчання для системи на основі власних наборів даних (також представлена ​​вільна база даних для “тренування” ШІ у процесі навчання).

Платформа класифікує дані, поміщаючи їх у певні групи за категоріями (фінансові операції, геодані, інформація про тип вантажів та інше). Крім цього, Vemity оцінює очікуваний прибуток компанії. Роботу системи забезпечує алгоритм Байеса, тому користувач отримує доступ до простого інтелектуального сервісу, який не потрібно щоразу налаштовувати заново.
Єдина умова використання програми: знання RESTful – загальних принципів організації взаємодії платформи з сервером по протоколу HTTP.

Оплата за послугу здійснюється за принципом “pay-as-you-go”, тобто, у міру споживання використаних ресурсів. У якості ресурсів представлені кроки по навчанню ШІ виконанню певних дій. Фактично, ніж “розумніше” повинен бути ШІ користувача (компанії) і чим більшу кількість даних він обробляє, тим більше коштів доведеться вкласти у Vemity.