Розумне місто

Vacos Cam AI для безпеки і комунікації

Vacos Cam – дебют компанії Vacos в «розумних» будинках. Виробник підкреслює, що саме цей гаджет з живленням від батареї змінить звичне ставлення споживачів до камер відеоспостереження. В даний час запущена краудфандінгова кампанія на Indiegogo, і розробники впевнені, що Vacos Cam швидко стане популярною у всьому світі.

Базовий пакет Vacos Cam обійдеться користувачеві в 97 доларів. Джет Лі (Jet Li), генеральний директор Vacos заявив, що сьогодні на ринку існує багато камер відеоспостереження з живленням від батареї, але представлений гаджет є унікальним не тільки своїми малими розмірами і способом розміщення: його також можна використовувати як «відлякувач» зловмисників (за допомогою сирени і вбудованого міні-прожектори) та смарт-динаміка.

Пристрій Vacos Cam працює з використанням найостаннішої технології штучного інтелекту, надаючи більш точні оповіщення, ніж будь-яка інша камера відеоспостереження. Вона видаляє плями з зображення, освітлює занадто темні кадри запису і робить темніше засвічені. При цьому, камера отримує неймовірно яскраве і насичене, повнокольорове зображення навіть в нічний час доби. Одна з найбільш характерних особливостей гаджета – це чіп. Він дозволяє переглядати відео в різних швидкісних режимах.

Інші характеристики камери Vacos:

 • AI Human & PIR Motion Detection: усуває до 90% помилкових спрацьовувань;
 • повнокольорове нічне бачення на відстань 33 футів (10 м) з передачею кольорів при зйомці в повній темряві;
  можливість швидкої трансляції, тривалий час запису;
 • сигнал тривоги (сирена) і міні-прожектор для відлякування зловмисників;
 • вбудована карта пам’яті eMMC;
 • безкоштовне 30-ти денне хмарне сховище (можна зберегти відео в хмарі до перегляду);
 • 1080p Full HD, 2-мегапіксельна роздільна здатність;
 • водонепроникний корпус, камеру можна розміщувати в умовах підвищеної вологості, дощу, туману, снігопаду;
 • термін служби вбудованої батареї, що перезаряджається на одному заряді – до 6 місяців;
 • камера підтримує зарядку від природного джерела освітлення – сонячної енергії;
 • вбудований мікрофон і динамік, через який можна спілкуватися з кур’єром для підтвердження доставки та іншими людьми, які перебувають у полі бачення камери;
 • лаконічний дизайн, різна можливість кріплення (магнітна основа, поворотна основа).

Для встановлення не потрібно свердлити стіни, додатково зміцнювати основу або прокладати дроти. Тривалість зарядки – 5 хвилин. Vacos Cam можна замовити на Indiegogo: один пристрій коштує 97 доларів, два – 180, три – 250 і п’ять – 382 долари. Додаткові аксесуари: сонячна панель, камуфляжний чохол.

Everest пропонує послуги з інтеграції технології IoT – від розробки рішень до професійного введення в експлуатацію та супроводу. Для впровадження Smart City&IoT звертайтесь до наших спеціалістів.