В Маріуполі запустили Єдиний аналітичний сервісний центр UASC

 

 

У грудні 2016 року в Маріуполі запустили Єдиний аналітичний сервісний центр UASC.

З початком подій на сході України в Донецькій області гостро постало питання безпеки мешканців міста і області. У регіоні, де ведуться бойові дії, потрібна була система, що дозволяє оперативно реагувати і контролювати стан області.

За ініціативи начальника ГУНП в Донецькій обл. В’ячеслава Амброськіна, в січні 2016 року, силами згуртованої і досить невеликої команди почалася реалізація проекту UASC, а вже в грудні 2016 року його запуск. Компанія Everest виступила одним з підрядників в створенні цього інноваційного центру, аналоги якого є всього в декількох містах світу.

UASC став новим вектором трансформації регіонального простору відповідно до стандартів майбутнього. У проекті були враховані потреби в захисті громадян в цілому, так і визначені нові функції правоохоронних органів і органів місцевої влади.

Реалізація інноваційного проекту UASC сприятиме перетворенню області в безпечний технологічно розвинений регіон.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ UASC:

Інтелектуальні відеокамери

За рекомендаціями поліції Донецької області була розроблена система смарт-безпеки. Інтелектуальні відеокамери в комплексі з аналітичним програмним забезпеченням реагують на порушення алгоритму безпеки: вибух, спалах світла, постріл, різкий звук. Про всі надзвичайні події поліція буде сповіщена – миттєво.

Об’єднана інформація

Всі розшукові обліки МВС, довідкові бази даних, інформація з інформаційних сайтів, соціальних мереж, місць для розміщення відеофайлів, а також всі фото і відео файли – об’єднані в одну базу. Інтегрована інтелектуальна система проводить глибинний аналіз всього масиву інформації з дуже високою швидкістю обробки інформації. Що дозволяє істотно економити людські ресурси і час. Працівникам більше не потрібно вдивлятися в велику кількість моніторів або переглядати величезну кількість документів для пошуку потрібної інформації.

Олег Петров
Керівник проекту по впровадженню аналітичних центрів
+