Розумне місто

У Ванкувері проходить транспортна конференція Rail – Volution 2019

В Ванкувере проходит транспортная конференция Rail - Volution 2019

Конференція Rail – Volution проводиться вже 25-й рік поспіль. В рамках заходу з 8 до 11 вересня провідні компанії транспортної та залізничної галузі з Америки і Канади можуть поділитися досвідом, а також запропонувати ефективні і сучасні рішення, спрямовані на модернізацію транспортної інфраструктури «розумних» міст.

У заході задіяні понад 1300 делегатів з країн Північної Америки. За словами засновників проекту, саме Ванкувер є ідеальною локацією для проведення конференції. Тут найвищий відсоток працевлаштування в сфері обслуговування транспортної мережі, в порівнянні з іншими містами світу. Ден Бартолом’ю (Dan Bartholomay), генеральний директор Rail – Volution, підкреслив, що організація «Метро Ванкувера» (Metro Vancouver) в даний час володіє однією з найнадійніших у світі транспортних схем, а канадські транзитні шляхи (автобуси, залізна дорога, велосипедні доріжки ) в цілому є досить якісними.

Канадські муніципалітети зараз зіткнулися з необхідністю забезпечення доступності земель під забудову, але вони також зобов’язані дати якісне транспортне сполучення центру і передмістя, підкреслює Бартолом’ю. Щоб пояснити, наскільки важлива система метро для Ванкувера, один з доповідачів конференції Rail – Volution, Енді Ян (директор міської програми Університету Саймона Фрейзера) повідомив, що Metro Vancouver має один з найвищих в світі відсотків пасажирів.

До речі, ванкуверська підземна мережа SkyTrain – одна з найдовших автоматизованих систем легкорельсового транспорту в світі. Потяги навіть у пікові години ходять кожну хвилину. В останні роки відсоток так званого «сталого транспорту» в місті продовжує зростати – «розумних» транспортних засобів у Ванкувері більше 50%.

В рамках конференції учасникам пропонується відвідати семінар «Intercity Hyperloop Technology: економічні та транспортні наслідки». Hyperloop – вид швидкісного наземного транспорту, що дозволяє перевозити пасажирів зі швидкістю до 463 км/год. Організатором Rail – Volution в Ванкувері є компанія TransLink. Представники цієї компанії раніше анонсували запуск канадського сервісу RapidBus – транспортної програми для сучасних міст, в якій перевезення пасажирів здійснюють гібридні швидкісні автобуси, що рухаються по більш коротким і швидким маршрутами з мінімальними зупинками.