Розумне місто

У Техасі створюють інноваційний мобільний полігон майбутнього

Компанія Hillwood, найбільший приватний забудовник і інвестор ринку Північної Америки і Європи, оголосила про створення мультимодального транспортного випробувального майданчика AllianceTexas із залізничним вузлом і повітряними шляхами сполучення. Ця територія стане випробувальним полігоном для транспортних технологій і платформ Техасу.

Забудовник планує співпрацювати з провідними корпораціями, політичними структурами, підприємцями і академічними установами для розробки першого в своєму роді інноваційного мобільного середовища. На території полігону партнери компанії зможуть проводити розробку і тестування передових транспортних пристроїв. Найвдаліші рішення будуть комерціалізовані.

Повітряний і залізничний вузол
Hillwood використовує власний майстер-план розвитку AllianceTexas, а майданчиком для нього стане внутрішній порт на північ від Форт-Уерта. На території площею 10,5 га розташовані аеропорт, інтермодальний центр перевезень BNSF Railway Alliance, регіональний сортувальний центр FedEx Southwest, новітній регіональний авіавузол Amazon Air і представництва понад 500 світових та регіональних брендів.

Представництво Hillwood, розташоване у південно-західній регіональній штаб-квартирі Федеральної авіаційної адміністрації, готове повністю інтегрувати AllianceTexas в інфраструктуру міста. У організації буде доступ до причалів внутрішнього порту, транспортних вузлів при сортувальному центрі FedEx, а також до всіх основних магістральних федеральних автомобільних шосе.

Очікується, що AllianceTexas стане місцем випробування інноваційних наземних і авіаційних технологій, причому, експерти аналізуватимуть не тільки переміщення вантажів, а й людей в автономної середовищі. Як повідомив президент Hillwood, Майк Беррі (Mike Berry), маючи гарну транспортну базу і арсенал сучасних технологій, можна отримати ідеальний, повністю інтегрований випробувальний простір для абсолютно будь-якого типу транспортних засобів. Зараз компанія активно співпрацює з замовниками і регулюючими державними органами для врегулювання юридичних питань.

Всі сучасні технологічні платформи, що застосовуються в AllianceTexas, оснащені відповідно до вимог оперативності та безпеки, наприклад, платформа центру забезпечує надшвидкісний надійний інтернет, відстежує маршрут руху вантажу і багато іншого. У найближчому майбутньому фахівці центру почнуть розробляти галузеві стандарти для літальних апаратів та літаків з вертикальним зльотом і посадкою (це важливо для роботи техніки в умовах повітряного простору міста).

Зараз розробляється програма мобільності наземних перевезень для транспортних контейнерів з підтримкою IoT, а також програма для автономних вантажівок. Це дозволить рітейлерам, компаніям, що виробляють товари народного споживання і іншими корпоративними партнерам підвищити ефективність свого ланцюга поставок.