Новини

У Києві відбулася виставка “Зброя та безпека 2018”

Інновації – поруч

З 9 по 12 жовтня в Києві буде проходити виставка «Зброя та безпека 2018», на якій буде представлена продукція українських і зарубіжних оборонних компаній. Це буде яскрава і масштабна подія. Але не у всіх буде можливість і час особисто побувати на головному збройовому форумі країні.

Компанія Everest та Defense Express, як головний інформаційний партнер виставки «Зброя та безпека 2018» вирішили по-новому підійти до висвітлення цього заходу і дати можливість максимальній кількості людей, які цікавляться зброєю, військовою технікою і новими технологіями, ознайомитися з проривними інноваційними рішеннями вітчизняної і зарубіжної оборонної промисловості.

На виставці «Зброя і безпека 2018» будуть працювати кілька наших спільних відеогрупп, які будуть знімати відеосюжети про найбільш цікавих зразках зброї та військової техніки. Ці сюжети будуть максимально оперативно викладатися на ресурсах інформаційно-консалтингової компанії Defense Express, а також на цій сторінці. Знімати будемо 9,10,11 та 12 жовтня. Пакет відео з’являтиметься або пізно увечері, або зранку.

Виставка «Зброя та безпека 2018» у Києві — точка зустрічі інновацій з усього світу.

Деталі — у наших відеосюжетах. Слідкуйте за оновленням