Розумне місто

У Флориді відкрили центри наскрізного тестування на коронавірус

COVID-19, Test, Тестирование на коронавирус

Некомерційна система охорони здоров’я BayCare впроваджує центри наскрізного тестування на коронавірус (Covid-19) – BayCare Laboratory, щоб всі пацієнти з підозрою на дане захворювання могли надати зразок крові, не покидаючи своїх транспортних засобів.

В даний час пункти невідкладної допомоги в західній і центральній частині Флориди переобладнані під центри тестування на захворювання. BayCare заявила, що послуга буде надана тільки пацієнтам, стан яких відповідає рекомендаціям Центрів США по контролю і профілактиці захворювань (CDC). Компанія також сподівається розширити доступ до тестів в майбутньому, оскільки тестові матеріали доступні, а їх виробництво може бути розгорнуто по всій країні.

Нішант Ананд (Nishant Anand), головний лікар BayCare заявив, що введення таких тестів дозволить проводити більш ефективне і безпечне тестування великої кількості людей. По мірі того, як влада штату і федеральна влада надають все більше витратних матеріалів для тестування, можливості BayCare будуть збільшуватися. Зараз фахівці компанії прагнуть максимально використовувати інструменти, які застосовуються медиками в суспільстві, в майбутньому концепція тестування зміниться, воно охопить більшу кількість людей, підкреслив експерт.

Для того, щоб пройти тестування, пацієнти BayCare повинні отримати направлення від свого лікуючого лікаря або лікаря з BayCareAnywhere – додатки телемедицини, який дозволяє пацієнтам отримувати медичну допомогу через смартфон, планшет або комп’ютер. Зараз компанія максимально використовує всі доступні інструменти для контролю стану жителів штату. У кожному центрі проведення тестів пацієнти проходять через три етапи, залишаючись при цьому в своєму автомобілі. Члени команди BayCare працюють в засобах індивідуального захисту (не тільки для своєї безпеки, а й для забезпечення безпеки пацієнтів, інших членів команди).

На обробку результатів тестів потрібно від 2 до 4 днів. Після завершення тестування результати будуть оголошені пацієнтам. В даний час BayCare повідомила, що позитивні результати будуть направлені в CDC для підтвердження і доведені до відома Міністерства охорони здоров’я штату Флорида відповідно до законодавства штату.

BayCare планує використовувати сервіс сім днів на тиждень з 9 до 17 години. Керівництво CDC рекомендує проводити тестування тільки для тих пацієнтів, які раніше пройшли медичне обстеження і були визначені, як «високочутливі до Covid-19», а також для тих, хто відчуває симптоми захворювання, повернувшись з подорожей або внаслідок тісного контакту з хворим.