Розумне місто

У Дубаї відкрився аналітичний центр кібербезпеки

Дубаи, кибербезопасность

Дубайський аналітичний центр кібербезпеки Dubai Cyber ​​Think Tank буде працювати з організаціями державного і приватного секторів з метою розробки рішень для захисту від поточних і майбутніх кібератак. Ініціатива відкриття центру належить Центру електронної безпеки Дубая (DESC, Dubai Electronic Security Centre), який є інноватором і реалізує комплексну стратегію, яка передбачає:

  • створення кіберрозумної нації шляхом підвищення обізнаності громадськості, розвитку навичок і можливостей, необхідних для управління ризиками в урядових і приватних установах;
  • інновації та наукові дослідження в галузі електронної безпеки і створення «вільного, справедливого та безпечного» кіберпростору;
  • кібербезпека, захист конфіденційності і достовірності даних;
  • гнучкість кіберпростору і забезпечення доступу до ІТ-систем в разі кібератак;
  • співробітництво на національному та міжнародному рівнях.

Dubai Cyber ​​Think Tank є першою організацією подібного масштабу на Близькому Сході. Метою створення є проведення досліджень і мозкові штурми з фокус-групами вищого рівня, проведення семінарів, обмін експертними думками та розробка рекомендацій з кібербезпеки.

Джассім Мохаммед (Jassim Mohammed), менеджер з операцій безпеки DESC підкреслив, що пріоритетним завданням аналітичного центру безпеки є вирішення поточних кібер-завдань і ризиків, а також розробка проактивних ідей для цифрової безпеки Дубая. У запуску центру взяли участь фахівці Dubai Electronic Security Centre, урядові департаменти та експерти з кібербезпеки.

Після кожної сесії Dubai Cyber ​​Think Tank центр надаватиме детальний звіт з результатами всіх наукових досліджень і етапів розробки стратегії, політики і методології кібербезпеки для державних і приватних організацій Дубая. Підсумки роботи організація надасть в річному звіті. В кінцевому підсумку чиновники сподіваються сформувати безпечний і гнучкий кіберпростір для Дубая і решти Об’єднаних Арабських Еміратів.