Розумне місто

У Далласі відкриють першу в Північній Америці виставку «розумний дім»

Dallas Market Center відкриває перший у Північній Америці виставковий зал для презентації систем «розумних» будинків – Smarter Living by Design. Відкриття планують приурочити до липневого заходу Dallas Total Home & Gift Market and Lightovation.
У постійній експозиції компанії-учасники з США, Великобританії, Бельгії, Італії та Південної Кореї представлять сучасні технологічні рішення для житлових, комерційних проектів і гостьового бізнесу. Виставка Smarter Living by Design буде працювати щодня в будівлі Всесвітнього торгового центру (місце 10085-11) та охопить торгову площу завбільшки 2500 кв.м.

Директор Dallas Market Center Сінді Морріс (Cindy Morris) повідомила, що захід орієнтований, в основному, на дизайнерів і роздрібних продавців, які хочуть запропонувати своїм клієнтам «розумні» домашні рішення. Простір Smarter Living by Design сприятиме розвитку концепції «розумного» будинку, відвідувачам нададуть вибір брендів у категорії «технології для дому» (це сучасні системи освітлення, звукові і акустичні системи, побутова техніка з інтелектуальним керуванням та інше).

Виставка об’єднає передові технології країн Європи, Азії та США і покаже, що інтеграція розумних пристроїв можлива навіть у будинках простих громадян. Серед брендів-учасників представлені Samsung (Південна Корея); Basalte (Бельгія); BRYTE, California Audio Technology, CinemaTech, Crestron, Dolby Laboratories, Josh.ai, LumaStream, Kaleidescape (США); Display Technologies, Future Automation (Великобританія); Koa Technology Group для CoeLux (Італія).

Як бонус для відвідувачів і покупців Smarter Living by Design, учасники заходу пропонують навчання основам поводження з «розумною» технікою, доставку і установку всіх інтелектуальних рішень, презентованих на виставці. Координатором заходу виступить компанія HomeTronics (США, Даллас).

Територія експозиції розділена на п’ять зон: вітальня, спальна зона, приготування їжі на відкритому повітрі, вулична зона і простір для демонстрація інтерактивних технологій. Інтер’єр всіх виставкових приміщень буде регулярно оновлюватися і стане справжньою дизайнерською лабораторією та демонстраційним майданчиком. HomeTronics, як координатор виставки, візьме участь у монтажі виставкових стендів, технічному супроводі клієнтів і рекламних акціях пакетів послуг «розумного» будинку.

На території Smarter Living by Design планується проведення спеціальних заходів та семінарів для навчання дизайнерів і роздрібних продавців основам технології «розумний дім». Використання «розумних» технологій в дизайні інтер’єрів – актуальна тематика. Наприклад, на початку травня у виставковому центрі Jacob K. Javits Center (США, Нью-Йорк) відбувся ярмарок інновацій, на якій були презентовані найбільш багатообіцяючі технологічні стартапи та дизайнерські розробки.