Турбуючись про безпеку своєї компанії ви турбуєтеся про онкохворих дітей. Благодійна ініціатива фонду «Таблеточки»

Щодня три сім’ї в Україні дізнаються, що у їхньої дитини рак. Лікування та реабілітація – це страшно, довго і дуже дорого. Однак, кожен з нас може долучитись до боротьби з хворобою. 

Діти, які щодня ведуть двобій з раком, дуже хоробрі, а їхні батьки – надзвичайно сильні. Але вони потребують підтримки. Перемогти дитячий рак ми можемо лише разом!

Саме тому, GigaIntegrator підтримує благодійну ініціативу виробника DLP-рішень Endpoint Protector.

10% від усіх продажів продукту Endpoint Protector, зроблених до кінця 2021 року, надійдуть на рахунок благодійного фонду «Таблеточки», який вже 10 років системно допомагає онкохворим дітям в Україні.

Допомога, яку діти отримають завдяки вам, означає для підопічних фонду якісне та безперервне лікування. 

Отримуйте надійне рішення для вашої системи кібербезпеки та наближуйте онкохворих дітей до одужання!

Детальні умови акції:

  1. Акція діє з 17.05.2021 по 31.12.2021 року.
  2. В акції бере участь лише продукт Endpoint Protector DLP.
  3. В акції беруть участь лише нові реєстрації та продажі продукту Endpoint Protector DLP.
  4. Від всіх продажів здійснених в період акції, компанія-дистриб’ютор CoreWin перерахує 10% на рахунок фонду Tabletochki.
  5. Зробити покупку ви можете у нас, партнера CoreWin
  6. З питань придбання ліцензій звертайтесь до наших спеціалістів business@www.everest.ua або за телефоном +380 44 507 27 70

Endpoint Protector – флагманський DLP-продукт (захист від витоку даних) компанії CoSoSys. Вийшов на ринок в 2008 році і з того часу був відмічений великою кількістю нагород. Це кросплатформне DLP-рішення для малих, середніх і великих підприємств, яке забезпечує:

  • контроль USB-пристроїв і периферійних портів;
  • сканування даних у русі і даних в стані спокою;
  • шифрування.

Благодійний фонд «Таблеточки» вже 10 років захищає інтереси онкохворих дітей та їхніх сімей в Україні. Щомісяця під опікою фонду 500 сімей і 21 онковідділення по всій Україні. За час роботи фонду понад 5000 сімей отримали адресну допомогу.