Найбільш затребувані термінальні рішеня на базі Everest Terminal System

ДЛЯ НЕВЕЛИКОГО ОФІСУ

Окремо можливе налаштування шифрування даних по зовнішньому ключу та зашифроване резервне копіювання інформації на зовнішній жорсткий диск або хмарне сховище. Навіть при втраті сервера (виході з ладу, блокування, розкраданні) ви зможете продовжити роботу завдяки швидкій заміні уніфікованої техніки та відновленню даних з резервної копії.

Архітектура рішення дозволяє організувати віддалене обслуговування та налаштування. У комплекті з пакетом сервісного обслуговування ви отримуєте надійний IT-інструмент для вашого бізнесу.

Це рішення позиціонується нами для компаній, які вважають за краще займатися своїм профільним бізнесом, а не підтримкою IT-інфраструктури.

ДЛЯ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

Розробка рішення стала можливою завдяки комбінації двох проектів:

  • MICROSOFT WINDOWS POINTSVRPREM SERVER 2016
  • EVEREST TERMINAL SYSTEM 3.5

Рішення дозволяє розгортати навчальні класи до 30 робочих місць з використанням бюджетної версії обладнання, а використання ліцензій ПО для навчальних закладів дає змогу істотно знизити його вартість.

Робоче місце вчителя у цій версії є центральним сервером. Навчальні місця — бездискові термінальні станції з якісними моніторами високої роздільної здатності (Full HD). Робоче місце вчителя також може бути системою управління інтерактивною дошкою або проекційною системою.