Телекомунікаційне обладнання

ТОВ «Еверест Лімітед» проектує та виготовляє техніку для сектору безпеки та оборони, використовуючи потенціал власного проектного конструкторсько-технологічного бюро та збиральну лінію, оснащену високотехнологічним обладнанням. Кожен виготовлений зразок техніки проходить ретельну перевірку спеціалістами технічного контролю.

Проектування та створення нових зразків техніки зв’язку та автоматизації проходить під контролем Департаменту зв’язку та інформаційних систем військового призначення, створеного для управління проектами для силових структур України.

ТОВ «Еверест Лімітед» може здійснювати роботи, зміст яких є державною таємницею. Для цього в компанії створено та функціонують режимно-секретний відділ та відділ спеціального зв’язку і захисту інформації.

Арутюнян Антон
Керівник відділу розробки програмного забезпечення та захисту інформації Конструкторського бюро
+

ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИЙ КОМПЛЕКТ ТИП-1

Телекомунікаційний комплект ТИП-1 – польовий маршрутизатор тактичної ланки управління з підтримкою VoIP-телефонії, призначений для забезпечення відкритого телефонного зв’язку та передачі даних на блокпостах та взводних (ротних) опорних пунктах та є закінченим телекомунікаційним пристроєм.

ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИЙ КОМПЛЕКТ ТИП-2

Батальйонний телекомунікаційний комплект (у контейнерному виконанні), призначений для забезпечення службових осіб командно-спостережного пункту батальйону (дивізіону) послугами відкритого телефонного зв’язку та відкритої передачі даних, а також надання телекомунікаційного ресурсу мережам спеціального зв’язку.

ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИЙ КОМПЛЕКТ ТИП-3

Центральний телекомунікаційний комплект (у контейнерному виконанні), призначений для комутації потоків передачі даних вузлів зв’язку, пунктів управління тактичної, оперативної, оперативно-стратегічної та стратегічної ланок управління, забезпечення службових осіб пунктів управління послугами відкритого телефонного зв’язку та відкритої передачі даних, а також надання телекомунікаційного ресурсу мережам спеціального зв’язку. ЦТК ТИП-3 пристосований для використання у польових і стаціонарних умовах.

ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИЙ КОМПЛЕКТ ТИП-4

Телекомунікаційний комплект розширення (у контейнерному виконанні) призначений для забезпечення службових осіб на пунктах управління послугами відкритого телефонного зв’язку та передачі даних, телефонного зв’язку та передачі даних в мережі обміну службовою інформацією. ТК ТИП-4 застосовується для розширення можливостей відкритої локально-обчислювальної мережі, відкритої абонентської телефонної мережі, локально-обчислювальної мережі обміну службовою інформацією та абонентської телефонної мережі обміну службовою інформацією пунктів управління тактичної, оперативної, оперативно-стратегічної та стратегічної ланок управління. ТК ТИП-4 не використовується у якості окремого пристрою. ТК ТИП-4 пристосований для використання у польових і стаціонарних умовах.

ПОЛЬОВИЙ ГОЛОСОВИЙ ШЛЮЗ ПГШ-8

Польовий голосовий шлюз призначений для забезпечення відкритого (захищеного) телефонного зв’язку на блокпостах, взводних (ротних) опорних пунктах, командно-спостережних пунктах батальйону, командних пунктах бригади та є закінченим телекомунікаційним пристроєм. ПГШ-8 може встановлюватись як на автомобільну та броньовану техніку (командно-штабні та штабні машини, комплексні апаратні зв’язку, тощо), так і знаходитись у будь-яких захищених об’єктах або поза ними. ПГШ-8 застосовується для розширення можливостей телекомунікаційних комплектів ТИП-1, ТИП-2, ТИП-3 (основний режим експлуатації), і в якості окремого пристрою за умови використання зовнішнього SIP-серверу.

СПЕЦІАЛЬНИЙ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИЙ КОМПЛЕКТ ТИП-1 ДЛЯ НГУ

Спеціальний польовий телекомунікаційний комплект ТИП-1 призначений для забезпечення відкритого телефонного зв’язку та передачі даних і є закінченим телекомунікаційним пристроєм.

Для управління телекомунікаційною мережею, побудованою з використанням телекомунікаційних засобів виробництва ТОВ «Еверест Лімітед», створено програмний комплекс «Енігма», який є автоматизованою системою управління системою зв’язку.

АПАРАТУРА ВНУТРІШНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ І КОМУТАЦІЇ

Апаратура внутрішнього зв’язку та комутації призначена для роботи у складі рухомого об’єкту (транспортного засобу – автомобілів, танків, БТР, тощо) і забезпечує голосовий обмін членів екіпажу між собою, а також з іншими екіпажами (підрозділами, органами управління) та передачі даних з автоматизованих робочих місць командира та оператора.

СИСТЕМА ДИСТАНЦІЙНОГО КЕРУВАННЯ РАДІОСТАНЦІЯМИ

Система дистанційного керування радіостанціями призначена для організації віддаленого керування радіостанціями через IP-мережу з функціоналом передачі даних, вбудованими засобами VoIP-телефонії та системами VoIP та IP-маршрутизації.

СИСТЕМА ЗАХИСТУ ТЕЛЕФОННИХ ЛІНІЙ

Система захисту телефонних ліній (для рішень IP-телефонії) призначена для захисту від перенапруги, статичної електрики та непрямих грозових розрядів.

КОМПЛЕКСНА АПАРАТНА ЗВ’ЯЗКУ

КАЗ призначена для розгортання мереж (відкритих та захищених) обміну інформацією в інтересах службових осіб органів військового управління по каналах зв’язку, що утворені проводовими, супутниковими, радіорелейними та тропосферними засобами зв’язку. КАЗ здійснює криптографічний захист інформації (з грифом обмеження доступу до “Таємно” включно) та забезпечує цілодобовий режим роботи як у складі інформаційно-телекомунікаційного вузла пункту управління, так і автономно.

КОМАНДНО-ШТАБНА МАШИНА

Командно-штабна машина — це рухомий пункт управління, розміщений на транспортній базі підвищеної прохідності, обладнаний необхідною телекомунікаційною апаратурою та автоматизованими робочими місцями для рівня батальйон-бригада-оперативне командування.