Освіта

Стартап WhiteHat Jr впроваджує в школах Індії програми з кодування

EdTech-стартап WhiteHat Jr. оголосив про впровадження своїх навчальних програм зі штучного інтелекту і робототехніки в школах Індії. Раніше в цьому році Центральна рада середньої освіти країни (CBSE) вирішила включити вивчення AI в програму занять для учнів 8-10 класів в якості факультативного предмету. Мета проекту – «вірусне» поширення кодування серед дітей по всій країні.

WhiteHat Jr. збирається організувати співпрацю зі школами по трьом різним моделям. Перша модель передбачає ліцензування навчальних програм з кодування в школах з навчанням вчителів найбільш ефективним методам викладу кодування для дітей. Друга модель пов’язана з доповненням класних кімнат комп’ютерними лабораторіями, а також навчанням дітей в цих лабораторіях за допомогою онлайн-курсів від WhiteHat Jr. Нарешті, третя навчальна модель заснована на створенні факультативних клубів програмування і проведення уроків кодування на додаток до існуючих навчальних програм з інформатики.

Каджал Чхатіджа (Kajal Chhatija), директор Global Talent International School заявив, що навчання кодування і штучного інтелекту з юних років скоро стане елементом культури. В епоху співробітництва та інтеграції технічна грамотність є необхідною навичкою, вона потрібна учням шкіл для того, щоб підготувати їх до майбутнього. Поняття цифровізації повинні бути введені в шкільну програму якомога раніше, до них відносяться розпізнавання мов програмування і цифрових алфавітів, цифр, а також фонетичні завдання. Педагоги всього світу стикаються з труднощами при перекладі понять кодування на просту і доступну дітям мову. Тому навчальну програму важливо структурувати так, щоб вона була зрозуміла і учням молодшої школи, і старшокласникам.

Спеціально розроблена програма WhiteHat Jr. включає інтерактивні і захоплюючі технології, які стали можливими завдяки машинному навчанню і штучного інтелекту, і по праву найцікавішою її частиною вважаються онлайн-класи. Засновник і генеральний директор WhiteHat Jr. Каран Баджадж (Karan Bajaj) підкреслив, що крім вивчення основ інформатики, сучасним учням необхідно комплексне навчання програмуванню. Програма стартапу розроблена з урахуванням навчання всім затребуваним напрямкам сучасної науки: штучний інтелект, робототехніка, космічні технології, машинне навчання. Навчальний план WhiteHat Jr. створили вчені Массачусетського технологічного інституту (MIT) і Індійського інституту технологій (IIT). Протягом 2019 року результати навчальних програм були тільки позитивними, з боку шкіл на них величезний попит і зараз співпраця ведеться з 150 навчальними закладами.

За минулий рік юні винахідники створили кілька неймовірних проектів на платформі WhiteHat Jr., в тому числі додаток з візуалізацією на мові жестів для дітей з порушенням слуху, а також цілодобовий канал шкільної комунікації Slack, в якому 24/7 спілкуються батьки і діти.

Стартап фінансується Nexus Ventures Partners, Omidyar Network India і провідним венчурним фондом EdTech VC із Силіконової долини. Крім того, фонд Owl Ventures привернув 10 мільйонів доларів у стартовій серії фінансування проекту, а також запустив програму, за якою 1% від учнів, що користуються платформою WhiteHat Jr. можуть отримати оплачувану поїздку в Силіконову долину з одним з батьків для навчання у підприємців і венчурних інвесторів.