АІ в бізнесі

Смарт-рішення VeeaHub – ефективний спосіб взаємозв’язку з роздрібними клієнтами

VeeaHub

Компанія Veea, що займається розробкою інтелектуальних продуктів та програм, оголосила про випуск смарт-рішення VeeaHub, основна мета якого – поліпшити і розширити можливості підключення до інтернету в роздрібному середовищі, а також створити функціональну мережу IoT.

Додаток VeeaHub дозволяє створити уніфіковану мережу IoT для максимально швидкого підключення всіх пристроїв. Застосування рішення знизить витрати на кабелі, експлуатацію обладнання. Після його установки користувачеві гарантується мережева безпека, яку при звичайному програмному і апаратному забезпеченні контролює спеціальна IT-команда. Тепер з цим завданням буде справлятися сама система.

Сьогодні рітейлери потребують комплексів мережевих послуг: точок доступу Wi-Fi, резервного копіювання даних, потокового мовлення та інтернет-реклами. VeeaHub гарантує всі ці опції при підключенні одного пристрою з мінімальними витратами на технічне обслуговування. За допомогою даного смарт-рішення користувач може вести статистику відвідуваності свого інтернет-магазину, а також отримує доступ до маркетингових інструментів, наприклад, до рекламної платформі з аналітичними звітами. Таким чином, поліпшується взаємодія з клієнтом, зростає кількість зацікавлених покупців, отже, збільшується прибуток.

VeeaHub створений на платформі з відкритим вихідним кодом, це означає, що сторонні розробники можуть сформувати на основі існуючого інші рішення для вертикальних роздрібних ринків (аудиторія таких ринків зазвичай невелика, але постійно потребує будь-яких товарів чи послуг). Використовуючи VeeaHub, власник створить гостьовий Wi-Fi для клієнтів, який буде захищений і відділений від бізнес-мережі.

Ще одна перевага сервісу – це цільовий маркетинг. Рекламні акції через різні додатки можна відправляти прямо на смартфони покупців, що знаходяться у магазині. Також через VeeaHub можливе створення інтерактивної або гейміфікованої реклами – з цією метою при покупці смарт-рішення клієнту надаються інтерактивні дисплеї. VeeaHub доступний також у формі додатку в App Store. Управляти смарт-системою досить просто: в момент встановлення власник налаштовує доступ VeeaHub до відеоспостереження, цифрових табло, систем безпеки, особистих повідомлень в інтернет-магазині, акустичної системи і інших елементів IoT.