АІ в бізнесі

Slack – універсальне програмне рішення для сфери управління персоналом

Фото: slack.com

В епоху зростання віддаленої роботи виникає потреба в рішеннях, які дозволяють організувати робочий процес оптимальним чином. Одним з таких рішень є універсальна робоча платформа Slack. Вона створена спеціально для того, щоб всі члени робочої команди могли спілкуватися, співпрацювати і взаємодіяти найбільш ефективно.

Робота в Slack відбувається по каналам (Channels). Це єдине місце для обміну повідомленнями, робочими інструментами і файлами. Взаємодія в каналах дозволяє значно економити час і оптимізувати робочий процес. Канали (Channels) поділяються на групи, проект, клієнтів або будь-який інший об’єкт, що має відношення до компанії. Члени команди (Team Member) можуть приєднуватися і залишати канали в міру необхідності – на відміну від стандартних нескінченних ланцюжків електронних листів, на які потрібно відповідати постійно, інакше сенс листування втрачається і стає неможливим отримувати актуальну інформацію.

Застосування Slack у сфері управління персоналом (HR) складно недооцінювати. Платформа дозволяє менеджеру виконувати такі дії:

  • ділитися каналами з компаніями і підприємствами, з якими менеджер працює на постійній основі (рекламні агентства, рекрутингові компанії або партнери);
  • обговорювати робочі питання в голосових повідомленнях або відеодзвінках прямо з системи Slack. Якщо потрібно показати виконану роботу, є можливість поділитися записом екрану відразу ж, не перемикаючись з платформи на сторонні додатки;
  • обмінюватися файлами (перетягувати PDF-файли, зображення, відео та інші файли прямо в Slack);
  • отримувати відгуки про свою роботу і створювати архів напрацювань і досягнень;
  • проводити співбесіди;
  • передавати активні посилання безпосередньо у месенджері платформи, це скорочує час найму на 5-10%;
  • швидше знаходити необхідного співробітника через системи найму, інтегровані зі Slack;
  • централізувати кадрові ресурси (чати по відділах, по завданнях, проектах і т.д.);
  • швидкий доступ до будь-якої інформації всередині компанії (це стосується не тільки кадрової роботи або рекрутингу);
  • підвищити прозорість робочих процесів і термінів виконання завдань.

App-каталог Slack містить понад 2000 додатків, які hr-менеджер може інтегрувати в платформу. Отже, потрібно менше часу на перемикання вкладок, і більше уваги приділяється процесу роботи. Slack підходить для організації процесу віддаленої роботи, дистанційного навчання, роботи фінансових структур, відділу кадрів, служб підтримки і відділів маркетингу. В даний час платформу Slack використовують такі компанії, як Trivago, RMIT University, Lyft, Everlane, Zipcar, Jet, Shopify, Vodafone, COLE HAAN та інші.