АІ в бізнесі

Slack – універсальне програмне рішення для сфери управління персоналом

Фото: slack.com

В епоху зростання віддаленої роботи виникає потреба в рішеннях, які дозволяють організувати робочий процес оптимальним чином. Одним з таких рішень є універсальна робоча платформа Slack. Вона створена спеціально для того, щоб всі члени робочої команди могли спілкуватися, співпрацювати і взаємодіяти найбільш ефективно.

Робота в Slack відбувається по каналам (Channels). Це єдине місце для обміну повідомленнями, робочими інструментами і файлами. Взаємодія в каналах дозволяє значно економити час і оптимізувати робочий процес. Канали (Channels) поділяються на групи, проект, клієнтів або будь-який інший об’єкт, що має відношення до компанії. Члени команди (Team Member) можуть приєднуватися і залишати канали в міру необхідності – на відміну від стандартних нескінченних ланцюжків електронних листів, на які потрібно відповідати постійно, інакше сенс листування втрачається і стає неможливим отримувати актуальну інформацію.

Застосування Slack у сфері управління персоналом (HR) складно недооцінювати. Платформа дозволяє менеджеру виконувати такі дії:

  • ділитися каналами з компаніями і підприємствами, з якими менеджер працює на постійній основі (рекламні агентства, рекрутингові компанії або партнери);
  • обговорювати робочі питання в голосових повідомленнях або відеодзвінках прямо з системи Slack. Якщо потрібно показати виконану роботу, є можливість поділитися записом екрану відразу ж, не перемикаючись з платформи на сторонні додатки;
  • обмінюватися файлами (перетягувати PDF-файли, зображення, відео та інші файли прямо в Slack);
  • отримувати відгуки про свою роботу і створювати архів напрацювань і досягнень;
  • проводити співбесіди;
  • передавати активні посилання безпосередньо у месенджері платформи, це скорочує час найму на 5-10%;
  • швидше знаходити необхідного співробітника через системи найму, інтегровані зі Slack;
  • централізувати кадрові ресурси (чати по відділах, по завданнях, проектах і т.д.);
  • швидкий доступ до будь-якої інформації всередині компанії (це стосується не тільки кадрової роботи або рекрутингу);
  • підвищити прозорість робочих процесів і термінів виконання завдань.

App-каталог Slack містить понад 2000 додатків, які hr-менеджер може інтегрувати в платформу. Отже, потрібно менше часу на перемикання вкладок, і більше уваги приділяється процесу роботи. Slack підходить для організації процесу віддаленої роботи, дистанційного навчання, роботи фінансових структур, відділу кадрів, служб підтримки і відділів маркетингу. В даний час платформу Slack використовують такі компанії, як Trivago, RMIT University, Lyft, Everlane, Zipcar, Jet, Shopify, Vodafone, COLE HAAN та інші.

Фахівці Everest впроваджують системи комунікацій, які дозволять бізнесу стати більш функціональним, масштабованим та безпечним. Для детальної консультації звертайтесь до наших спеціалістів.