Аналітика

ШІ стрімко перетворюється на основу будь-якого програмного забезпечення для бізнесу

Крім глобального впливу на бізнес і його процеси, найбільш часто можливості штучного інтелекту та машинного навчання встановлюються саме всередині додатків, надаючи клієнтам кращі функціональні пропозиції на основі автоматизації або прогнозування. Ці інтелектуальні додатки максимально спрощують процедури й завдання, що виконуються організаціями та працівниками за допомогою AI. При цьому, безумовно, вкрай важливо розділяти пристрої, які працюють безпосередньо на базі AI, та інструменти, які, власне, допомагають створювати інтелектуальні програми.

Наприкінці поточного року експерти позначили краще програмне забезпечення на базі AI і ML, яке буде й надалі вдосконалюватися та набирати популярність у своєму застосуванні, і ми розглянемо кращі відповідні продукти.

 1. Платформа для реалізації проектів на базі AI і ML – Google Cloud AI Platform
  Платформа штучного інтелекту Google Cloud дозволяє розробникам ML, вченим і інженерам даних легко й швидко виконувати свої проекти в області машинного навчання – від ідеї до створення та розгортання. Починаючи з розробки даних і закінчуючи адаптацією без блокування, вбудований інструментарій AI Platform дозволяє створювати та запускати власні програми ML.
 2. Хмарний моніторинг даних – Site24x7
  Site24x7 пропонує уніфікований хмарний моніторинг для DevOps і ІТ-операцій як для невеликих, так і для великих компаній. Це рішення дозволяє користувачам отримувати доступ до сайтів і додатків з персональних комп’ютерів і смартфонів. Можливості моніторингу «зверху внизу» дозволяють командам DevOps перевіряти й усувати недоліки додатків, серверів і системної інфраструктури, включаючи приватні та публічні хмари. Скринінг досвіду кінцевих користувачів здійснюється у більш ніж 100 регіонах світу й на різних операторах бездротового зв’язку.
 3. Студія машинного навчання – Azure
  Azure дозволяє приватним користувачам і компаніям будь-яких масштабів і напрямків діяльності отримувати прибуток завдяки унікальним можливостям ML. Azure Machine Learning Studio надає платформу по кожному етапу роботи – від попередньої обробки даних шляхом визначення найкращої моделі до розгортання цієї моделі у всіляких додатках, які її поглинають. AI Studio також пропонує умову, яка не потребує кодування для експериментів, пов’язаних зі структурою ML. І, якщо вони від початку виявилися ефективними в роботі, то можуть бути автоматично пов’язані з виробничими програмами за допомогою API веб-служб.
 4. Інструмент для HR-компаній – TurboHire Resume Parsing Engine
  Модуль аналізу резюме TurboHire високо цінується серед інших схожих інструментів, надаючи не просто витягнуті дані з резюме, досвід роботи, освіту та інше, а й аналізує загальну інформаційну картину шукача роботи, забезпечуючи роботодавцю важливі рекомендації. Таким чином формується свого роду розширений профіль кандидата на конкретну посаду в компанії.
 5. Платформа для обробки даних – IBM Watson Studio
  Разом з IBM Watson Machine Learning, IBM Watson Studio є провідною платформою на базі штучного інтелекту для обробки даних і ML, розробленої для бізнесу. Інструмент дозволяє компаніям здійснювати процедуру експериментування з розгортанням, прискорювати дослідження даних, а також навчати й масштабувати необхідні інтелектуальні моделі, розширюючи діяльність у науці даних. Платформа підходить для гібридних мультихмарних середовищ, які потребують критично високої продуктивності, безпеки й адміністрування у приватних хмарах, публічних хмарах, локальних і настільних системах, включаючи IBM Cloud Private for Data.
 6. Товарна аналітика – Merchandise Analytics
  Merchandise Analytics від Manthan – це аналітичне рішення для роздрібної торгівлі, призначене для того, щоб дати можливість мерчендайзерам ефективно працювати з акціями, управляти ціноутворенням і рекламою з використанням інновацій в області штучного інтелекту і передової аналітики. Інструменти аналізу даних, такі як прогнозування попиту, аналіз тенденцій і настроїв, а також раціоналізація продуктів, допомагають контролювати планування, розподіл торгових площ і багато іншого. Завдяки постійному розпізнаванню аномалій, моделювання поповнення запасів та інвентаризації в реальному часі, Merchandise Analytics дає можливість вміло контролювати процес замовлень, реалізації продукції та організації закупівель.
 7. Мультифункциональная платформа – TensorFlow
  TensorFlow – це комплексна платформа з відкритим вихідним кодом для AI. Вона має далекосяжне, адаптивне навчальне середовище інструментів, бібліотек і ресурсів спільноти, що дає вченим можливість просувати передові позиції в області ML, а інженери можуть ефективно створювати та розгортати додатки з підтримкою ML. Від початку TensorFlow була створена інженерами й розробниками для Google Brain, що входить до асоціації Google Machine Intelligence Research, з причин, пов’язаних із дослідженнями ML і глибоких нейронних мереж. Зараз структури платформ мають багато спільного та можуть застосовуватися у найрізноманітніших областях.
 8. Універсальна бот-платформа – Chatbot
  ChatBot надає кращу бот-платформу для створення та розгортання діалогових чат-ботів для спілкування з клієнтами й передачі даних клієнтам. За допомогою процесу об’єднання одним натисканням, наприклад, із Facebook Messenger та цілого ряду інших різних сервісів, можна запустити самих «хитрих» спамерських пошукових роботів. ChatBot дозволяє створювати та моделювати різноманітні розмовні ситуації, а також використовує природну обробку навчання й машинне навчання, щоб створювати максимальну зручність у спілкуванні з клієнтами та реалізації їх інтересів.
 9. Платформа для розширеної роботи з даними – Sisense
  За інтуїтивно зрозумілим призначеним для користувача інтерфейсом Sisense і привабливими варіантами візуалізації ховається інновація, що назавжди змінила світ програмного забезпечення для бізнес-аналітики. Усуваючи обмеження на розмір інформації та продуктивність, що накладаються в оперативній і реляційній базах даних, Sisense дозволяє будь-якому бізнесу надавати інтелектуальні аналітичні терабайтні дані великій кількості користувачів протягом кількох годин. Sisense – це єдине рішення, яке може бути повністю налаштоване й використане всередині абсолютно будь-якої компанії. Навіть за величезних обсягів даних Sisense може працювати з ними на одному звичайному сервері, справляючись із кожним із поставлених завдань.
 10. Віртуальний помічник – Exceed.ai
  Exceed.ai – це віртуальний помічник на базі ML, AI і інноваційних діалогових ботів, призначений для підтримки груп із продажів і маркетингу, які виявляють і утримують потенційних клієнтів. Як онлайн-рішення Exceed.ai дозволяє користувачам зв’язуватися з лідами у будь-який час і в будь-якому місці за допомогою будь-якого веб-гаджета. Exceed.ai працює як інструмент для пошуку, надаючи потенційним клієнтам можливість вести обговорення, подібні до людських, із віртуальним помічником з продажу через автоматичне листування по електронній пошті або в чаті на веб-сайті. Інші функції автоматизації включають у себе можливість інтелектуальної обробки будь-якої інформації, що надходить від користувачів, що дає можливість віртуальному помічнику розуміти реакцію кожного окремого клієнта на предмет бажання або небажання подальшого співробітництва й визначати готові для продажу можливості.