Розумне місто

SenSen Networks запустили універсальний додаток для smart city

Австралійський постачальник IoT-рішень, провайдер SenSen Networks повідомив про запуск універсального додатка Gemineye на базі штучного інтелекту. Розробка створена спеціально для встановлення на смартфон: вона може застосовуватися муніципальною владою, керівниками місцевих органів самоврядування та іншими контролюючими структурами для перевірки будь-яких операцій, що виконуються на платформі «розумного» міста.

Співробітники місцевих органів влади, використовуючи розробку від SenSen, зможуть переглядати інформацію про міський трафік, пересування банківських активів, звіти служб безпеки. Також у Gemineye буде доступна функція спостереження. Самі розробники позиціонують додаток як унікальний продукт, аналогів якому немає у жодній країні світу.

Рішення для інтелектуального аналізу міського середовища нерідко бувають недоступними через потребу в дорогому і громіздкому обладнанні для їх обслуговування. До такого обладнання відносяться камери, що встановлюються на транспортних засобах або системи відеоспостереження, розміщення яких на території певних будівель незаконне або технічно складне. Додаток Gemineye дає можливість недорогим і швидким способом отримати доступ до будь-якої інформації, пов’язаної з активністю в інфраструктурі «розумного» міста. Оператори можуть вибрати потрібну послугу і встановити додаток на приладовій панелі автомобіля, автобуса, поїзда, мотоцикла або просто тримати смартфон в руці для збору даних.

Gemineye дозволяє відстежувати правильність використання паркувальних місць, вміє складати карти. У ньому є вбудована можливість сповільненої зйомки (зручно при фіксації дорожньо-транспортних пригод або спірних ситуацій на дорозі). При встановленні у складських приміщеннях за допомогою цієї програми можна контролювати переміщення складських запасів. Одна з найважливіших функцій – відстеження переміщення людей. Дана опція незамінна для допомоги службам безпеки, поліції і службам швидкого реагування (у разі терактів або інших ситуацій, що загрожують жит