Розумне місто

Schneider Electric представила рішення EcoStruxure IT

Компанія Schneider Electric, лідер в області цифрової трансформації управління і автоматизації енергоспоживання, оголосила про випуск EcoStruxure IT, першої архітектури управління центрами даних як сервісом.

За словами керівництва компанії, EcoStruxure IT удосконалює DCIM (систему управління інфраструктурою дата центру), надаючи хмарну архітектуру, спеціально створену для гібридних середовищ IT і центрів обробки даних. Незалежна архітектура забезпечує новий стандарт для аналізу критично важливих факторів, що впливають на працездатність і доступність IT-середовища. Вона надає рекомендації в реальному часі для оптимізації продуктивності інфраструктури компанії і зниження можливих ризиків.

Одна з переваг використання даного рішення – це глобальна видимість в гібридній екосистемі з будь-якої точки світу: одним натисканням кнопки на смартфоні. За запитом користувачу стають доступними всі сигнали тривоги в системі, а також результати моніторингу. Дані збираються з усіх підключених пристроїв, незалежно від постачальника. EcoStruxure IT підлаштовується під робоче середовище будь-яких масштабів. Моніторинг відбувається цілодобово, віддалено, обслуговуванням системи займається сервісне бюро Schneider Electric. У разі інциденту бюро бере на себе зобов’язання щодо усунення неполадок, всі ремонтні роботи проводяться в найкоротші терміни.

Виконавчий директор Schneider Electric Дейв Джонсон заявив, що зростаюча складність і різноманітність критично важливих середовищ центрів обробки даних в поєднанні зі скороченням бюджету та персоналу (в деяких компаніях) привели до труднощів в управлінні центрами обробки даних. І першим кроком у подоланні цієї проблеми є хмарна стратегія управління. EcoStruxure IT забезпечує глобальний доступ і розуміння середовищ центрів обробки даних з будь-якої точки і в будь-який час на будь-якому пристрої.

Забезпечення такого рівня наочності і доступу дозволить компаніям оцінювати всю ефективність своїх IT-екосистем з паралельним аналізом всіх сучасних тенденцій в галузі, обслуговуванням інтелектуальних сервісів і багато іншого, в тому числі зниження ризиків втрати інформації, – повідомив Джонсон. Система управління інфраструктурою дата центру – критично важливий компонент будь-якої програмної інфраструктури. Завдяки хмарним інновацій, таким як EcoStruxure IT, клієнти отримують більш просте і оптимізоване розгортання, поліпшену видимість активів компанії і потужне віддалене управління розподіленими середовищами обробки даних.

EcoStruxure IT – новітнє доповнення до сервісу EcoStruxure від Schneider Electric. Цей сервіс побудований на відкритій архітектурі з підтримкою IoT і надає комплексні рішення в шести галузях -– Power, IT, Building, Machine, Plant and Grid для чотирьох ринків (нерухомість, центри обробки даних, промисловість і інфраструктура). EcoStruxure забезпечує цифрову трансформацію компаніям-клієнтам Schneider Electric по всьому світу, дозволяючи їм бути конкурентоспроможними в сучасній цифровій економіці. А EcoStruxure IT дозволить компаніям не відставати від конкурентів в рівні розвитку IT-інфраструктури.