АІ в бізнесі

Розвиток світового ринку складської техніки: прогноз до 2027 року

Автопогрузчики, Перевозка грузов, Погрузчики

Автонавантажувачі – один з найбільш широко використовуваних видів устаткування при складських роботах. Це промисловий транспортний засіб, який здійснює підйом і перевезення вантажів на короткі відстані. В останні роки, у зв’язку зі зростаючим занепокоєнням громадськості екологічними проблемами, виріс попит на навантажувачі з електричним двигуном або акумуляторними батареями.

Світовий ринок автонавантажувачів з роками набирає обертів завдяки швидкому розвитку різних галузей економіки. Постійна увага виробників до підвищення якості обслуговування за рахунок впровадження нових технологій в цілому підвищує прибутковість ринку автонавантажувачів. Цей процес буде супроводжуватися мінливою динамікою міжнародної торгівлі, розширенням складської галузі і розширенням ланцюгів поставок, а також появою нових МСП. Ще одна тенденція – впровадження «розумних» навантажувачів з підвищеною ефективністю і продуктивністю.

У більшості автонавантажувачів зазвичай використовуються дві горизонтальні осі з механічним приводом, які можна піднімати або опускати для вантаження, транспортування і розвантаження товарів, особливо товарів, покладених в піддони. Раніше працівники заводів і складів використовували індивідуальні системи для підйому і транспортування вантажів, які були небезпечні. Це призвело до збільшення попиту на автонавантажувачі, підвищення безпеки операторів і інших працівників складу.

За даними Асоціації охорони праці та техніки безпеки (OSHA), протягом наступних 5 років буде продано 6 мільйонів навантажувачів, а також супутнього обладнання. Світовий ринок навантажувачів на тлі інших показників виробничого сектора виросте на 5% до 2027 року, перевищивши оцінку в 75 мільярдів доларів. OSHA повідомляє, що сучасні промислові автонавантажувачі підрозділяються на сім класів, в тому числі на машини з живленням від електродвигунів або двигунів внутрішнього згоряння. Крім того, кожен клас включає в себе різні типи машин, таких як противоважні, річтраки, збирачі замовлень, вантажівки з вузьким проходом, візки з піддонами і т.д.

Фактори, які здійснять прямий вплив на ринок навантажувачів:

  • нові тенденції міжнародної торгівлі;
  • зростання обсягів складської індустрії;
  • поява інноваційних товарів і послуг;
  • автоматизація промисловості.

Виробники постійно випускають більш «розумні», безпечні, ергономічні, економічні і високопродуктивні навантажувачі, щоб перемогти зростаючу конкуренцію на світовому ринку:

  • ELOKON, європейський лідер автонавантажувачів, нещодавно представив нову автоматичну мобільну систему захисту персоналу для автонавантажувачів з вузьким проходом (VNA) на виставці Modex 2018 у США;
  • Компанія Plug Power Inc. представила поліпшені і більш ефективні паливні елементи під назвою GenDrive 2440-36R для своїх електронавантажувачів класу 2;
  • Toyota Forklifts презентувала лінійку великовантажних навантажувачів з регульованою колісною базою, вилковим власником і вантажопідйомністю до 80 тисяч фунтів;
  • NexSys Technologies випустила акумуляторні батареї NexSys TPPL, призначені для навантажувачів і вантажних автомобілів великої місткості. Технологія Thin Plate Pure (TPPL) забезпечує швидку зарядку протягом години, а заряд утримується до 16 годин.

В даний час лідерами ринку автонавантажувачів є такі компанії, як Hyster Robotics, Fetch Robotics, OTTO Motors, Seegrid, Vecna ​​Robotics, Toyota Industries Corporation, Jungheinrich, KION Group AG, Mitsubishi Nichiyu Forklift Corporation, H & K Equipment.