Розумне місто

ROBO – унікальне галузеве рішення для управління і захисту даних

Cohesity, Защита данных, Обработка данных

Постачальник інформаційних технологій Cohesity випустив нове рішення ROBO, що поєднує функції резервного копіювання та відновлення, файлові і об’єктні служби, а також хмарне архівування на сертифікованих серверах. ROBO дозволяє компаніям управляти даними в віддалених офісах/філіалах за допомогою єдиної програмної платформи. Її також можна використовувати для управління даними в існуючих центрах обробки даних і хмарних середовищах.

ROBO об’єднує програмне забезпечення Cohesity з сертифікованими серверами від Cisco і Hewlett Packard Enterprise (HPE) і призначається для підприємств з великою кількістю філій (національні банки, підприємства роздрібної торгівлі, мережі ресторанів, агентства по прокату автомобілів, підприємства сектора складського господарства і дистрибуції, фармацевтичні компанії та постачальники IT-послуг). Філії перерахованих галузевих компаній мають величезну кількість даних, якими потрібно управляти і захищати без локального адміністрування. Рішення розроблено для простого встановлення і пропонує підприємствам всі функції локальних адміністраторів, які здійснюються через філії в центрах обробки даних.

ROBO – це перше в галузі рішення, яке об’єднує резервне копіювання і відновлення, файлові і об’єктні сервіси і хмарне архівування на єдиній платформі. Воно розширює можливості сучасного управління даними для більшої кількості клієнтів. Відповідно до звіту дослідницької компанії IDC, до 2022 року більше половини корпоративних даних будуть створюватися і оброблятися поза центром обробки даних або хмари, підкреслюють фахівці Cohesity. Після розгортання цього програмного забезпечення адміністратори можуть централізовано виконувати операції управління, такі як створення масивів даних для резервного копіювання та відновлення в декількох філіях відразу, а також займатися реплікацією баз даних, щоб отримати доступ до копії інформації з центру обробки даних або хмари в разі локальних збоїв.

З новим рішенням ROBO клієнти отримують прямий доступ до можливостей програмного забезпечення Cohesity для управління даними для центру обробки даних, а саме:

  • файлової системи для захисту від здирників;
  • глобальної дедуплікаціі (стискання даних, при яких дубльована інформація не потрапляє у масив);
  • доступ до шифрування даних для підвищення рівня безпеки;
  • миттєве масове відновлення інформації.

Компанії-клієнти також можуть використовувати програмне забезпечення Cohesity для надання файлових і об’єктних сервісів (наприклад, для заміни локальних файлових серверів Windows), а також функцій архівування (включаючи опції хмарного сховища), щоб спростити обслуговування і експлуатацію сайту.