Рішення компанії Everest представлені Президенту України

 

Президент високо оцінив досягнення компанії Everest, яка представляла Телекомунікаційні Комплекти, розроблені спільно з Головним управлінням зв’язку Генерального штабу ЗСУ.

«Оглянувши виставку, Глава держави високо оцінив наукові досягнення, які можуть зберегти сотні життів наших захисників, і запевнив, що всіляко сприятиме тому, щоб ці розробки в найкоротші терміни стали використовуватися у військах.» – повідомляється на сайті Президента України.

В результаті співпраці групи компаній Everest з Управлінням зв’язку Генштабу розроблена лінійка Телекомунікаційних Комплектів для забезпечення зв’язку для управління військами на всіх рівнях.

У березні минулого року, з початку подій на сході, президентом групи компаній Everest Юрієм Чубатюком спільно з Євгеном Уткіним і Елліною Шнурко-Табакова була реалізована волонтерська ініціатива «Координаційний центр ефективних технологій на службі України».
Активна допомога військовим виявила необхідність створення спеціалізованого R & D центру з розробки новітніх рішень для армії, де для досягнення результату були б об’єднані зусилля професіоналів і компаній різних напрямків. Одним з результатів плідної співпраці Управління зв’язку Генштабу і центру розробок групи компаній Everest є лінійка Телекомунікаційних Комплектів, які можуть бути застосовані для забезпечення зв’язку в Збройних Силах України на всіх рівнях управління, як в польових, так і в стаціонарних умовах.

Переваги розробки Everest – це простота, уніфікація і автоматизація з метою значного зменшення витрат часу на налаштування, підтримку і обслуговування в польових умовах і умовах недостатньої кваліфікації персоналу.

Всі Телекомунікаційні Комплекти:

  • Підтримують підключення до інформаційно-телекомунікаційних мереж за допомогою будь-яких доступних цифрових систем зв’язку (дротових і бездротових, загального і спеціального призначення).
  • Інтегруються з радіостанціями будь-якого виду, включаючи радіостанції КВ-діапазону та радіорелейні станції.
  • Здатні, при відсутності доступу до інформаційно-телекомунікаційної мережі і мереж електроживлення, працювати автономно, зберігаючи повний набір функцій в рамках автономного сегмента.