Термінальні рішення

Компанія Everest є лідером ринку з розробки, впровадження та підтримки рішень на основі термінальних систем. Використання власних розробок та продуктів компаній-партнерів дозволяє створювати оптимальні рішення, реалізовані з урахуванням специфіки українського ринку. Термінальні продукти, які ми пропонуємо, розробляються і підтримуються з 2005 року. На основі інфраструктур наших клієнтів в експлуатацію введено системи обсягами від 5 до 1500 робочих місць.

ЗАБЕЗПЕЧУЄТЬСЯ ПІДТРИМКА ШИРОКОГО СПЕКТРА АПАРАТНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ: У ЯКОСТІ ТЕРМІНАЛЬНИХ СТАНЦІЙ МОЖЛИВЕ ВИКОРИСТАННЯ ЯК ВЛАСНИХ РОЗРОБОК КОМПАНІЇ EVEREST, ТАК І ОБЛАДНАННЯ А-БРЕНДІВ (Intel, HP, Dell).

ПЕРЕВАГИ ТЕРМІНАЛЬНОЇ СИСТЕМИ

ЗНИЖЕННЯ СУКУПНОЇ ВАРТОСТІ ВОЛОДІННЯ СИСТЕМОЮ (ТСО)

Ефект досягається завдяки зменшенню часу обслуговування робочих місць користувачів, можливості швидкого відновлення обладнання, що вийшло з ладу, та зниження витрат на апаратне забезпечення.

ЕКОНОМІЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Один термінал може заощадити до 80% електроенергії у порівнянні зі звичайним ПК.

ВИСОКА НАДІЙНІСТЬ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Відсутність механічних компонентів, а також спрощена IT-архітектура підвищують надійність системи в цілому, дозволяють збільшити термін експлуатації та знижують амортизаційні відрахування.

БЕЗПЕКА ЗБЕРІГАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

Вихід з ладу терміналу не веде до втрати інформації. Вся інформація зберігається на сервері, що обладнаний спеціалізованим сховищем даних з можливістю створення резервних копій з використанням «хмарних» технологій.

ВИСОКИЙ РІВЕНЬ БЕЗПЕКИ СИСТЕМИ

Відсутність дисків та дисководів суттєво знижує ризики витоку конфіденційної інформації. Немає потреби дбати про збереження цінних даних та програм на робочих станціях. Спрощується управління системами безпеки: антивірусний захист, контроль і розмежування доступів.

ПРОСТОТА АДМІНІСТРУВАННЯ

Спрощення адміністрування та зниження витрат на технічну підтримку користувачів. Користувачі не можуть вплинути на стабільність роботи ПО на своєму робочому місці, адміністрування термінальної системи централізоване повністю.

ВИВІЛЬНЕННЯ РЕСУРСІВ, ЗНИЖЕННЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ МЕРЕЖІ

Знижується завантаження локальної мережі, оскільки на термінал передаються тільки стани екрану, в той час як на персональний комп’ютер можуть передаватися значні обсяги даних, що завантажують як мережу, так і обчислювальні ресурси ПК. У разі нестачі обчислювальних ресурсів, досить провести модернізацію термінального сервера, а не всього парку персональних комп’ютерів.

ШВИДКІСТЬ ОБРОБКИ ДАНИХ

Серверна та клієнтська частини додатків, що працюють з базами даних, розміщуються на одному ресурсі. Таким чином збільшується швидкість обробки даних під час запиту клієнтів до баз даних.

МАСШТАБОВАНІСТЬ

Щоб додати робоче місце, достатньо просто підключити ще один термінал.

ЕРГОНОМІЧНІСТЬ

Термінальні станції не критичні до систем охолодження, що дозволяє обійтися без вентиляторів, або використовувати вентилятори зниженої потужності. Відповідно різко знижується рівень шуму, що дозволяє використовувати термінальні системи в приміщеннях з великою кількістю співробітників (OpenSpace). Розміри клієнтських станцій не перевищують розмірів книги, таким чином поліпшується ергономіка робочих місць користувачів.

СВОБОДА ПЕРЕМІЩЕННЯ

Термінальна система дозволяє забезпечити віддалену роботу по шифрованому каналу зв’язку. При цьому користувач використовує всі свої дані й може здійснювати внутрішні та зовнішні телефонні дзвінки абсолютно так само, як при роботі в офісі.

Косар Олександр
Головний конструктор. Начальник ПКТБ
+

ВЕРСІЇ СИСТЕМИ EVEREST TERMINAL SYSTEM

СПРОЩЕНА РЕАЛІЗАЦІЯ

Термінальна система для простих систем на 3-10 робочих місць складається з термінальної станції Everest© із завантажувачем ОС.

Кожен клієнт налаштовується індивідуально (через вбудований веб-інтерфейс) і після налаштування може з’єднуватися по протоколу RDP або VNC з виділеним сервером.

ПОВНОЦІННА РЕАЛІЗАЦІЯ

Містить сервер управління, моніторингу та розподілу ресурсів для побудови термінальних систем на 10-2000 робочих місць.

СКЛАДАЄТЬСЯ З:

  • обладнання Everest (серверів і термінальних станцій)
  • серверного ПО
  • ОС термінальної станції

Серверне ПЗ Everest Terminal System встановлюється на один з термінальних серверів у вигляді сервісів або запускається у вигляді окремої віртуальної машини.

ПІТРИМУЄТЬСЯ КІЛЬКА ВАРІАНТІВ ЗАВАНТАЖЕННЯ ПО ТЕРМІНАЛЬНОЇ СТАНЦІЇ:

  • PXE (переваги: відсутність будь-яких накопичувачів, зниження собівартості і експлуатаційних витрат; недоліки: підвищене навантаження на мережу, ускладнення процесу інсталяції і налаштування)
  • флеш-накопичувач (переваги: зменшення навантаження на мережу, простота інсталяції;
  • недоліки: вища собівартість, обмежений ресурс накопичувачів)