РІШЕННЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ

ТЕРМІНАЛЬНІ РІШЕННЯ

Комплексний проект  для швидкого й простого розгортання моделі IT-системи, у якій використовуються термінальні станції (тонкі клієнти) та сервери додатків, під управлінням операційної системи Microsoft Windows. На основі інфраструктури наших клієнтів в експлуатацію введено системи обсягами від 5 до 1500 робочих місць.

Детальніше

РІШЕННЯ ДЛЯ МЕДІА РЕКЛАМИ

Ефективна рекламно-інформаційна  система.  Надає можливість відображення найостанніших пропозицій та інформації в точках продажів для задоволення зростаючих потреб наявних клієнтів і залучення нових.

Детальніше

КОНВЕРГЕНТНА АРХІТЕКТУРА

Для спрощення  роботи ІТ-служби модернізуйте центр обробки даних за допомогою рішення конвергентної архітектури. Високий рівень продуктивності і та мінімізація фізичного місця розміщення обладнання.

Детальніше

МЕРЕЖЕВА ІНФРАСТРУКТУРА

Архітектура цифрових мереж Cisco® (DNA) являє собою відкриту, програмно-керовану платформу, яка об’єднує найважливіші інновації в області мережевих технологій програмного забезпечення. Це дозволяє створити план дій для цифровізації бізнесу і сприяти швидкому впровадження нововведень, зниження витрат і ризику за рахунок впровадження ІТ послуг, якими легко і зручно користуватися.

Детальніше