Розумне місто

Ring Alarm: «розумна» система безпеки будинку

Охрана дома, Система домашней безопасности, ring

«Розумна» система безпеки була випущена в продаж в США в червні 2018 року.

Ring Alarm поставляється в комплекті з контактним давачем, детектором руху, кнопковою панеллю і базовою станцією. Пристрій підключається до домашнього Wi-Fi і оснащений гучним сигналом тривоги. Одного комплекту досить, щоб забезпечити спостереження одноповерхового будинку з одними вхідними дверима. Якщо в будинку декілька входів і більше одного поверху, користувачеві знадобиться ще один контактний давач і детектор руху.

Ring Alarm – бездротова система, яку легко встановити. Щоб почати користуватися пристроєм, знадобиться створити обліковий запис Ring в додатку на смартфоні або планшеті, а далі слідувати підказкам з програми. Базова станція підключається до електромережі, а потім до домашньої мережі через Ethernet або Wi-Fi. Весь процес займає 15 хвилин. Система використовує бездротовий протокол Z-Wave для підключення до різних компонентів, що знаходяться на відстані до 76 метрів від базової станції. Кожен пристрій працює як підсилювач сигналу, але якщо користувач живе у великому будинку або в будинку з дуже товстими стінами, швидше за все, ця опція не знадобиться.

Термін тривалості роботи літієвих батарей в давачу контакту і детекторі руху становить, в середньому, три роки. Акумуляторна батарея в кнопковый панелі розрахована на безперебійну роботу протягом 6-9 місяців. Крім того, систему можна підключати до розетки через microUSB. Панель з кнопками активує і деактивує Ring Alarm, як будь-який традиційний сигнал тривоги. Після введення чотиризначного пін-коду і натиснення кнопки «Away» запускається 6-секундний таймер, супроводжуваний сигналом червоного кольору і звуковим зворотнім відліком. Рівень шуму сирени становить 104 децибели. І клавіатура, і базова станція видають звуковий сигнал і світяться, щоб користувач міг проконтролювати процес постановки або зняття з охорони.

Після поверненню додому необхідно ввести пін-код і натиснути кнопку «Disarm» до закінчення часу затримки входу. Існує режим «Home»: коли власник знаходиться в приміщенні і увімкнені тільки контактні давачі. Кільце світлодіода на базовій станції світиться червоним, коли встановлений таймер, і синім, якщо він вимкнений. Кнопкова панель заряджається через microUSB, її встановлюють в будь-якому місці будинку, але найбільш зручним є розташування на стіні біля вхідних дверей. З додатку користувачеві доступна опція постановки на охорону і відключення сигналізації. Всі повідомлення про стан системи, а також показники давачів, рівень заряду батареї, яскравість світлодіодів і гучність сповіщень також надходять в додаток і налаштовуються через нього. Одна з кращих функцій: привласнення індивідуального пін-коду кожному члену сім’ї. Система сигналізації інтегрується з будь-якими іншими програмними продуктами Ring.