Освіта

Програма сертифікації вчителів від VEX Robotics: розвиток навичок кодування і робототехніки

У сучасних школах глибоке розуміння принципів робототехніки та кодування є базовою потребою не тільки для учнів, а й для вчителів. Компанія VEX Robotics пропонує викладачам робототехніки в школах США підвищити свої педагогічні навички за допомогою програми сертифікації VEX IQ і V5. При реєстрації для проходження сертифікації VEX викладачам надається безкоштовний доступ до уроків, які розроблені для проходження всіх етапів навчання від новачків до досвідчених інструкторів за версією VEX Robotics.

Уроки розроблені для самостійного вивчення, при цьому переглянуті заняття відслідковуються автоматично, крім того, передбачені практичні тести. Викладачі можуть спілкуватися в групі однодумців – сертифікованих викладачів VEX. Орієнтуючись на розвиток ключових навичок викладача в 21 столітті, VEX Robotics інвестувала значні кошти в те, щоб зробити освітню робототехніку цікавою і зручною для учнів і викладачів. У навчанні використовуються такі інструменти, як блоки VEXcode. Блоки VEXcode розроблені на базі Scratch Blocks з технологією drag & drop.

За допомогою відеоуроків і письмових матеріалів для викладачів і більше 40 реалізованих проектів, учні можуть спостерігати, як процес кодування впливає на їх робота VEX. Таке захоплююче практичне навчання робить робототехніку ідеальним засобом для ефективного навчання дітей навичкам інформатики. Починаючи з блоків VEXcode і закінчуючи VEXcodeText, викладачі та учні взаємодіють один з одним, діти навчаються розуміння принципів кодування і застосовують їх до матеріалів VEX Robotics. Така перехресна функціональність дозволяє класам зосередитися на розвитку творчих навичок, а не просто переходити від однієї мови кодування до іншої.

Блоки VEXcode підтримуються на Mac, Windows, Chromebook, iPadOS і незабаром будуть доступні для використання на планшетах Android. VEXcodeText підтримується в Mac і Windows, а в 2020 році стануть доступні і на Chromebook. Викладачі інформатики та робототехніки, що є членами програми VEX, також отримують доступ до уроків STEM Labs. Вони подаються у довгих або скорочених форматах і інтегруються з існуючими навчальними програмами.

Про VEX Robotics
VEX Robotics є провідним постачальником освітньої та конкурентоспроможної робототехнической продукції для шкіл, університетів і робототехнічних фахівців. Лінійка продуктів VEX IQ і VEX V5 охоплює початкову, середню і старшу школу і пропонує доступні і масштабовані рішення, реалізовані в інтуїтивно зрозумілому середовищі кодування VEXcode.