Page banner

Орієнтир на цифрову трансформацію

Успіх в інноваційному бізнес-середовищі визначає вибір на користь digital-перетворень, які закладають курс на нову економіку та алгоритм виживання на ринку

Цифрова трансформація передбачає інтеграцію найактуальніших інновацій у бізнес і його ключові функції – від корпоративної культури та ієрархії до операцій і безпосередньої комунікації з клієнтом.

Сьогодні лідери зобов’язані бути не просто майстрами монетизації, а й оволодіння технологіями та даними як активу для досягнення конкурентної переваги.

Цифровому бізнесу необхідні знання та кейси, які дозволять швидко формувати орієнтири розвитку, варіювати рішеннями й надавати якісно нові послуги для системного зростання.

Оптимізація та експлуатаційна гнучкість, розробка нових джерел доходу й інформаційних екосистем, які мають цінність, – невід’ємні складові трансформації самої бізнес-моделі та зародження нових форм цифрових процесів.

Головні козирі на шляху до цієї мети – програмне забезпечення, цифрові програми та платформи, а також хмарні сервіси на базі AI і ML, що дозволяють у повній мірі використовувати свої можливості й стати стійким учасником економічного середовища.

Хто ми?

EVEREST – досвідчений інтегратор digital-технологій, інноваційних програмних продуктів, інструментів і сервісів для цифрового перетворення корпоративного ринку, державних і громадських структур.

У своїх підходах EVEREST базується на кращих світових рішеннях з цифровізації бізнес-процесів і на власних програмних та інженерних розробках із урахуванням специфіки кожної індустрії. Послугами компанії користуються промислові підприємства, фінансові та медичні організації, комунікаційні структури та державні установи.

Ефективному росту та розвитку компанії сприяє системна робота над трансформацією та якістю корпоративної культури, нарощування потенціалу людського ресурсу й кооперація з профільними експертами та представниками науково-дослідницького

EVEREST завжди оперує тенденціями цифрового світу і концентрує свої зусилля на унікальності та інноваційності методів у роботі з кожним клієнтом над створенням і адаптацією digital-ідей і концепцій.

Що ми можемо для вас зробити?

Інноваційна стратегія

Ми аналізуємо ринок інновацій по індустріях, формуючи індивідуальні стратегічні кейси
ефективного цифрового перетворення компанії.

Бізнес-стратегія

Ми враховуємо особливості цифрової економіки, специфіку кожної індустрії та індивідуальні можливості клієнта, щоб digital-рішення змогли забезпечити системне зростання конкурентоспроможності та прибутковості компанії.

Інформаційно-комунікаційна стратегія

Ми відкриті до співпраці з передовими інтеграторами та розробниками digital-технологій для обміну досвідом і нарощування потенціалу кращих практичних підходів до створення цифрової бізнес-екосистеми.

Наша місія

Найпрогресивніші, економічно обґрунтовані та безпечні технології мають бути зрозумілі й доступні кожному для досягнення прогресу в бізнесі. Наша місія полягає у тому, щоб шляхом їх практичного застосування створити стабільні умови для формування ефективної цифрової бізнес-екосистеми. Для цього ми працюємо над кращими кейсами digital-трансформації, враховуючи кожну тенденцію та тренд у сфері інновацій.

Наша візія

Досвід EVEREST в області інтеграції інноваційних технологій, реалізації програмних продуктів й управління проектами у сфері IТ робить нашу компанію надійним і конкурентоспроможним провайдером рішень на шляху до безпечної цифрової трансформації підприємств.

Вивчаючи, аналізуючи та практикуючи кращі стратегічні ідеї і прикладні digital-інструменти, ми впроваджуємо концепції, спрямовані на цифровізацію бізнесу з фокусом на будь-яку індустрію.

А індивідуальні нестандартні підходи, засновані на сучасних наукових досягненнях, дають нам можливість зробити вибір на користь цільової технології й інтегрувати її у відповідності до пріоритетів компанії та її інтелектуального ресурсу.

Наші пріоритетні напрямки в роботі

This image has an empty alt attribute; its file name is worth_1.svg

Digital transformation

This image has an empty alt attribute; its file name is worth_2.svg

AI & Data Science

This image has an empty alt attribute; its file name is worth_3.svg

Security systems

Наші цінності та компетенції

This image has an empty alt attribute; its file name is worth_4.svg

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

  • 27 років на ринку та понад 600 успішно реалізованих проектів
  • Знання та практичний досвід розробки й інтеграції digital-технологій
  • Стабільність і системний прогрес
This image has an empty alt attribute; its file name is worth_5.svg

ІННОВАЦІЙНІСТЬ

  • Орієнтир на digital-перетворення
  • Розуміння цифрової бізнес-екосистеми
  • Власний R&D-департамент, виробнича та технологічна бази
This image has an empty alt attribute; its file name is worth_6.svg

КОРПОРАТИВНІСТЬ

  • Індивідуальний кейсовий підхід до кожного клієнта з урахуванням його цілей та амбіцій
  • Наявність ресурсу у вигляді команди профільних фахівців
  • Комплексність і безпека впровадження складних і нестандартних рішень

КОМАНДА

Після карантину, ми обов’язково зберемось усією командою і зробимо чудове фото


Хто наші партнери?

Багаторічна співпраця з такими прогресивними міжнародними лідерами з успішної цифровізації бізнесу та практичних рішень забезпечує нам стабільний прогрес в інноваційних розробках,
посилення конкурентоспроможності та формування нових бізнес-кейсів для наших клієнтів.

Контакти

ДЕПАРТАМЕНТ КОРПОРАТИВНИХ ПРОДАЖІВ
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ
ДЕПАРТАМЕНТ DATA&AI STRATEGY
ДЕПАРТАМЕНТ МАРКЕТИНГУ ТА PR
ДЕПАРТАМЕНТ ПО РОБОТІ З ПЕРСОНАЛОМ