Основні напрямки

 

Компанія Everest має значний досвід розробки, експертизи та впровадження конкурентних рішень на основі інформаційних технологій як для корпоративного бізнес-середовища, так і для силових структур України. Основні напрямки інноваційних рішень компанії Everest для корпоративного сегменту ґрунтуються на технологічних сервісах, що пов’язані з автоматизацією процесів різного рівня, накопиченням та обробкою даних, системами безпеки, маршрутизацією, комутацією та бездротовим зв’язком.

Компанія Everest є лідером українського ринку з розробки проектів на основі термінальних систем. Найбільшим попитом замовників користується комплексний проект Everest Terminal System. Він розроблений для швидкого й простого розгортання моделі IT-системи, у якій використовуються термінальні станції та сервери додатків під управлінням операційної системи Microsoft Windows. На основі інфраструктур замовників розгорнуті системи, що охоплюють від 5 до 1500 робочих місць.

Компанія Everest надає своїм клієнтам нові технології створення цифрових мережевих інфраструктур на базі Cisco DNA. Ця відкрита програмна архітектура здатна до масштабування, дозволяє розгортати мережеві функції в декілька простих кроків.

Рішення компанії Everest, що пов’язані з обробкою великих масивів даних, хмарними сервісами стали основою для втілення нових інноваційних проектів. Так, цифрові рекламно-інформаційні системи від компанії Everest дають можливість оперативно представляти в точках продажів найновіші пропозиції та важливу інформацію. Вони стали складовою частиною ефективного ведення бізнесу у різних галузях – від АЗС до аеропортів. У свою чергу, Система аналітики медіа контенту, яка була створена для Управління національної поліції у Донецькій області, довела конкурентоспроможність нових рішень для задоволення унікальних потреб замовника.

Безпека і оборона – сектор, де сьогодні необхідні навички та вміння кращих фахівців компанії Everest. Інтеграція інновацій для військових потреб стала особливо актуальною з 2014 р. У галузі національної безпеки та оборони компанія реалізує проекти у сегменті C4ISR, здійснює комутацію, маршрутизацію, інтеграцію телекомунікаційного обладнання та засобів зв’язку, забезпечує захист інформаційних мереж різного рівня.

Кібернетична безпека та системи захисту інформації розглядаються фахівцями компанії Everest як невід’ємна складова усіх проектів, продуктів та рішень у сегменті C4ISR. Для міцності цієї лінії оборони Everest у своїх системах активно використовує спеціальні засоби спецзв’язку та криптографічного захисту інформації. Компанія розробила, підтримує та оновлює програмне забезпечення для телекомунікаційного обладнання у тактичній ланці військового управління. Програмний комплекс «Enigma» та його складові використовуються Збройними силами та Національною гвардію України.

Аби допомогти своїм клієнтам у виборі кращих рішень для досягнення своїх цілей, фахівці компанії Everest проводять постійний моніторинг, оцінку та експертизу високотехнологічних розробок та домінуючих трендів у різних галузях. Ми скорочуємо шлях від ідеї до конкретного результату. Наша інноваційність – як в продуктах, так і в сервісах. Сучасні рішення на основі інформаційних технологій допомагають цивільним та військовим виконувати свою роботу максимально ефективно.