АІ в бізнесі

Пошук талантів: досвід Employment and Employability Institute

Сектор оптової торгівлі (WST) є одним з найбільш важливих в економіці країн планети. У високотехнологічній державі, Сінгапурі, на його частку припадає 9% ВВП. При швидкому зростанні WST в Південно-Східному регіоні компанії стикаються з двома ключовими проблемами: брак робочої сили і необхідність впровадження технологій для поліпшення бізнес-процесів.

Employment and Employability Institute (Інститут зайнятості та працевлаштування) вирішує проблеми компаній в сфері WST, забезпечуючи розвиток і фінансове зростання підприємства за рахунок пошуку і найму кваліфікованого персоналу. Прикладом взаємодії організації з учасником ринку є співпраця Інституту з азіатським стартапом Nextevo. Компанія спеціалізується на міських фермерських спільнотах, екологічно чистих текстильних і композитних матеріалах.

Швидко зростаюча організація постійно потребує нового персоналу. Тому керівництво Nextevo звернулося в Employment and Employability Institute для пошуку необхідних фахівців. У вересні 2019 року в Nextevo була організована Recruitment Tea Session – кураторська мережева сесія, на якій здобувачі отримали шанс оцінити наявні можливості, а також дізнатися, чого очікує від них потенційний роботодавець. Фахівці підкреслюють, що одним з головних переваг участі в сесії є «об’єднання кадрового ресурсу та зацікавлених сторін в екосистему державної підтримки найманих працівників».

Подібні зустрічі корисні не тільки для компанії, яка знаходиться у пошуку персоналу, а й для здобувачів, які дізнаються більше про бізнес-вимоги і експортні потреби потенційних клієнтів. В даний час Employment and Employability Institute працює з різними галузями промисловості, надаючи кадрові рішення для швидкого залучення місцевих кваліфікованих співробітників. Такі компанії, як Nestle Singapore, ST Logistics і SMRT TEL вже оцінили ініціативи Інституту і організували ярмарки вакансій, на яких оцінювалася професійна придатність кандидатів для роботи у компаніях-учасниках. SMRT TEL підтримали шляхом проведення спеціалізованих конкурсів вакансій для набору персоналу, необхідного для розробки та експлуатації нової лінії Thompson-East Coast Line. Завдяки співпраці з Інститутом компанії отримали вигоду з прискореного процесу визначення відповідних талантів для найму, і дізналися про схеми, які використовуються в різних агентствах рекрутингу.

Сьогодні галузь WST потребує гнучкої і адаптованої робочої сили, щоб вирішувати проблеми в різних країнах, на різному культурному рівні. Для пошуку таких фахівців Інститут зайнятості та працевлаштування організовує мережеві заходи, дає бекенд-рекомендації для роботодавців, впроваджує ініціативи, подібні WST Placement Accelerator Program. Ця програма являє собою спільну роботу Інституту, Workforce Singapore і Enterprise Singapore. На сьогоднішній день було успішно працевлаштовано понад 1000 менеджерів, керівників і технічних фахівців (PMET).