АІ в бізнесі

Платформа Arkera запустила сервіс Atlas Live

HR для бизнеса
Фото: arkera-staging.com

Компанія Arkera, творець однойменної інтелектуальної платформи для приватних і корпоративних клієнтів, оголосила про випуск програмного продукту наступного покоління – Atlas Live. Ця подія приурочена до щорічної наради МВФ, яка відбулася в період з 14 по 20 жовтня 2019 року. Функціональна особливість платформи – відбір і аналіз інформації про фінансові та економічні процеси, що відбуваються на ринку цінних паперів і валюти. Вона виконує роль HR в великому бізнесі, пропонуючи своїм користувачам тільки кращу і перевірену інформацію.

Платформа Atlas Live виділяє ключові тенденції для компаній-учасників ринку, збирає найбільш цінну інформацію з усіх можливих джерел (в тому числі новини на місцевих мовах з телевізійних каналів або інтернету), проводить структурований аналіз по заданих темах. Програмне забезпечення рекомендовано для застосування урядовими організаціями, центральними банками, інвестиційними компаніями і фондами, місцевими банками і управляючими компаніями. В даний час користувачами платформи є хедж-фонди і банки першого рівня. Завдяки використанню цього додатка компанії мають можливість фіксувати базові скачки цін на об’єкти, що цікавлять (нерухомість, акції і т.д). Сервіс попереджає про можливу відстрочку IPO (первинного публічного розміщення акцій).

Arkera була заснована у 2015 році і за чотири роки існування отримала від інвесторів на розвиток 4 мільйони фунтів стерлінгів. В даний час збір коштів триває, очікувана сума становить 5 мільйонів фунтів стерлінгів. Інвесторами є такі компанії, як Brevan Howard, Technology Goldman Sachs, Deutsche Bank, PIMCO і XTX Markets. Фактично для банківської системи Arkera виконує роль аналітичної структури і є частиною процесу прийняття рішень в компанії.

Геополітичний, фінансовий, нормативний та конкурентний тиск, з яким стикаються більшість компаній, що існують в економічному полі в наші дні, зобов’язує їх мати висококласні технології та ресурси для видобутку і аналізу величезного обсягу даних. Atlas Live є таким інструментом. Це аналог HR-фахівця для бізнесу, який показує, якій інформації можна довіряти, з якою компанією укладати угоду.