АІ в бізнесі

Платформа Advangelists почне використовувати в своїх рекламних кампаніях AR/VR і якісний відеоконтент

ИИ в секторе рекламы, Маркетинговые технологии, Цифровой маркетинг

Mobiquity Technologies – корпорація, яка надає програмні рекламні можливості і рішення для мобільних пристроїв останнього покоління, оголосила про приєднання трьох партнерських компаній, що виробляють рекламний контент преміум-класу (відео та унікальні технології AR/VR), до власної платформі Advangelists.

Партнерами Mobiquity Technologies стали фірми Admix, Rubicon Project і Column6. Admix поставляє рішення доповненої реальності (AR) і віртуальної реальності (VR). Rubicon Project – один з провідних світових постачальників реклами, а Column6 – провайдер, який забезпечує прямий доступ до відеоматеріалів преміум-якості в США і країнах Латинської Америки. Діяльність трьох цих фірм розширює охоплення рекламних компаній і надає рекламодавцям нові медіа-можливості, дозволяючи випередити конкурентів.

Найбільш затребуваним елементом платформи Advangelists раніше був CTV і відеоконтент, але тепер рекламні компанії отримають нові медіа-ресурси – доповнену і віртуальну реальність, повідомила генеральний директор Mobiquity Technologies Джулія Деан (Julia Dean). Оскільки список рекламодавців, які користуються послугами платформи Advangelists зростає, важливо забезпечити всім партнерським організаціям можливість тестування інноваційних рекламних форматів (доповнена реальність, віртуальна реальність), тим самим переконати їх в ефективності такого методу просування.

Mobiquity Technologies – компанія, яка надає послуги PaaS ( «платформа як послуга»), займається мобільною передачею даних і розвитком Advangelists – платформи для передачі даних і реклами. В арсеналі фірми – одна з найбільших баз даних клієнтів в США. Завдяки платформі Advangelists компанія реалізує повнофункціональну операційну систему Ad Tech (ATOS ™) призначену для програмних рекламних технологій і точного аналізу мобільних даних про переваги споживачів; а також ADCOP ™, – рішення, яке визначає шахрайські дії при використанні програмного забезпечення. Якщо AdCop ™ підозрює шахрайство, платформа Advangelists відображає порожню сторінку замість показу реклами, щоб не скомпрометувати бренд.

Раніше для того, щоб захистити себе, рекламодавці повинні були поміщати у чорний список тих розробників додатків та веб-сайти, які мали рейтинг компаній з низьким рівнем шахрайства. Видалення таких додатків і веб-сайтів неминуче обмежувало масштаб аудиторії рекламодавця. З AdCop ™ бренди стали захищені від показу реклами на шахрайському сайті або згадування разом з неперевіреними або небажаним контентом. Завдяки використанню алгоритмів машинного навчання, рекламні кампанії клієнтів платформи автоматично оптимізуються, а рекламні інструменти можна налаштувати відповідно до потреби замовника рекламних послуг.