Освіта

Перша в світі інтерактивна студія навчання кодуванню – Codeverse

Codeverse є першою в світі повністю інтерактивною школою кодування і однойменною освітньою технологічною платформою, яка навчає кодуванню дітей у віці від 6 до 13 років. Проект існує вже два роки: перша студія була відкрита в Лінкольн-парку в 2017 році.

Програма навчання Codeverse передбачає заняття після звичайної школи у вечірній час по буднях і вдень по вихідним, а також тижневі літні табори. Під час занять діти використовують спеціально розроблену мову кодування KidScript. З її допомогою вони створюють ігри, проекти та програми, а також програмують десятки фізичних об’єктів в студії загальною площею 3600 кв. футів. У студії є телевізійна стіна, роботизована ігрова «зброя», 3D-принтери, люмінесцентні світильники, а по периметру кімнат розташовуються динаміки.

KidScript для учнів студії є базою, після якої діти охоче вивчають JavaScript, Ruby, Python і Visual Basic. Ця розроблена фахівцями Codeverse мова включає в себе всі основні концепції програмування і дає кожному учневі простір для творчості. Діти отримують навички програмування, працюють в «студії злому» (вчаться вирішувати складні комп’ютерні завдання), розробляють ігри та програми, створюють креативні дизайни і, звичайно, знайомляться з іншими учнями, знаходять нових друзів і зміцнюють свої комунікативні навички.

Codeverse пропонує потенційним клієнтам дві програми участі в клубі кодування:

  • щомісячне членство за 225 доларів на місяць, що дає дитині право на щотижневі уроки в студії;
  • літній табір, відвідувачі якого знайомляться з технологіями і тим, як використовувати їх для створення програм і додатків. В якості творчих завдань дітям пропонують зайнятися 3D-друком, лазерної різкою, конструюванням роботів і безпосередньо кодуванням.

Для тих, хто поки не впевнений, чи сподобаються його дитині заняття в студії програмування, компанія пропонує запис на безкоштовні пробні 75-хвилинні уроки. Записатися можна, перейшовши за посиланням: www.codeverse.com/free-trial/.

У липні 2018 року компанія Codeverse отримала фінансування в розмірі 10 мільйонів доларів. У тому ж році 3 грудня, під час Національного тижня комп’ютерної освіти була відкрита філія компанії в Нейпервілл (Іллінойс, США). У січні 2019 року відбулося відкриття філії Codeverse в Уілметт (Іллінойс, США).