Перехід на комплексні рішення без доплат

Компанія ESET пропонує приватним і корпоративним користувачам класичних антивірусних продуктів здійснити продовження ліцензії з переходом на комплексне рішення без додаткових оплат. Таким чином в рамках акційної пропозиції власники ліцензій ESET можуть розширити функціонал програми, забезпечивши всебічний захист пристроїв з мінімальними витратами.

Можливі наступні варіанти переходу:

Якщо користуєтесь рішеннями ESET, то ви в будь-який час можете здійснити перехід на інший продукт ESET для збільшення кількості функціональних можливостей програми. Перехід можна здійснити на період до завершення терміну дії ліцензії, сплативши різницю між вартістю використовуваної програми і рішення, на яке хочете здійснити перехід. Однак до кінця 2019 року вам надається унікальна можливість перейти з класичних програм на комплексні рішення без оплати ціни переходу.

Пропозиція доступна тільки в разі використання електронної версії рішення ESET. Також користувачам доступна можливість переходу з класичного на комплексне антивірусне рішення для забезпечення захисту аналогічної кількості пристроїв.

Для переходу звертайтеся до наших фахівців +380 44 503 33 33 або secutiry@everest.ua