Здоров'я

Організація Women Who Tech оголосила переможців HealthTech Challenge

Некомерційна організація Women Who Tech оголосила фіналістів програми HealthTech Challenge. Це стартапи у сфері охорони здоров’я, якими керують жінки-підприємці. Флагманський конкурс став місцем справедливої ​​боротьби за найкориснішу розробку, за підсумками якої було відібрано десять кращих технологій і додатків для ринку охорони здоров’я.

Згідно з даними WeForum, до 2040 року щорічно в сферу охорони здоров’я буде інвестуватися 25 трильйонів доларів. Тим часом RockHealth стверджує, що тільки 9,7% коштів, що виділяються інвесторами, направляється на фінансування стартапів, якими керують жінки. Використовуючи програму HealthTech Challenge, організація Women Who Tech має намір скоротити цей розрив і допомогти жінкам-підприємцям вивести свої інноваційні розробки на новий рівень. 7 жовтня 2019 року в паризькій ратуші Отель-де-Віль пройде презентація розробок. На заході учасники боротимуться за грант в розмірі 50 тисяч доларів.

Еллісон Капін (Allyson Kapin), засновник Women Who Tech, підкреслила, що стартапи-переможці були відібрані з 256 проектів, представлених на HealthTech Challenge Europe. Вони розробляють інноваційні рішення для найсерйозніших захворювань і безпосередньо покращують якість життя людей.

У список фіналістів увійшли:

  • Arthonica (Лондон, Англія). Платформа SaaS, яка дозволяє людям дистанційно діагностувати артрит за допомогою камери на смартфоні або ноутбуці в поєднанні з «розумним» програмним забезпеченням.
  • Blaza (Париж, Франція). Програмне забезпечення для онкологів і вчених. Прогнозує реакцію пацієнтів на специфічні методи лікування, наприклад, на імунотерапію пухлин. Управляється програмної ШІ-платформою.
  • Cardiomo (Нью-Йорк, США). Носимий пристрій з аналітичною системою на основі біосенсорів і штучного інтелекту для віддаленого моніторингу серцевої функції пацієнта.
  • Cyprio (Париж, Франція). Ставить завдання перевизначити культуру тривимірних клітин, розробивши нову систему, яка дозволяє виготовляти тривимірні клітинні моделі печінки для поліпшення досліджень ефективності ліків і скринінгу токсичності препаратів.
  • Eva (Лондон, Англія). Додаток для діагностики менопаузи, що відстежує симптоми і дає персональні рекомендації щодо методів корекції даного стану.
  • FORTË (Нью-Йорк, США). Потокова платформа, що надає доступ до занять у фітнес-студії, які проводять провідні фахівці в області фітнесу та реабілітації.
  • Luma Womb (Париж, Франція). Медичний пристрій, що використовує фотобіомодуляцію для відновлення слизової оболонки матки з метою підвищення фертильності.
  • Meds²Go (Нордвейк, Нідерланди). Компанія розробляє охолоджуючі контейнери для людей, які приймають чутливі до температури ліки. Контейнери дозволяють перевозити препарати в правильних умовах.
  • uFraction8 (Фолкерк, Шотландія). Виробляє фільтри для збору клітин, вирощуваних в лабораторних умовах.
  • Wellola (Дублін, Ірландія). Платформа SaaS, розроблена за принципом білого маркування, з її допомогою клініки безпечно спілкуються з пацієнтами. Оснащена системою обміну повідомленнями та функцією обробки онлайн-платежів.

На заході в паризькій ратуші Отель-де-Віль в жовтні стартапи представлять свої напрацювання таким інвесторам, як Johnson & Johnson і Techstars London.

Крім гранту в розмірі 50 тисяч доларів, Women Who Tech проведе для кожного стартапа тренінг зі збору коштів і моніторингу інвесторів.