АІ в бізнесі

Orange Business Services відкриває інноваційну лабораторію HR

ИИ в управлении персоналом

Корпорація Orange Business Services оголосила про відкриття інноваційної лабораторії HR Innovation Lab на саміті Orange Business. Щорічний захід проводиться в Парижі з 2006 року. У 2019 кількість учасників саміту перевищила тисячу осіб. Концепція лабораторії полягає у впровадженні інновацій, використанні технологій і потенціалу співробітників для задоволення потреб сучасного бізнесу у сфері управління персоналом.

Orange Business Services – це французька телекомунікаційна компанія, що входить до складу холдингу France Télécom. Місія експериментального аналітичного центру управління персоналом, за словами керівництва, полягає в об’єднанні різних HR-екосистем, як великого так і малого бізнесу, самозайнятих фахівців і стартапів. HR Innovation Lab пропагує сучасні технологічні інновації, такі як 5G, штучний інтелект, аналітика даних.

Розробники переконані, що підприємницький підхід HR Innovation Lab вплине на технології в бізнесі, стане основою для спільних проектів та експериментальних ініціатив. Результати всіх досліджень і проектів будуть публікуватися в ЗМІ. Серед напрямків «розумної» лабораторії пріоритетними є такі: управління професійними навичками, культура інновацій у компанії, корисний досвід співробітників, вивчення бізнес-процесів.

Виконавчий директор з кадрових ресурсів Orange Business Services Мехтільд Ертель (Mechtild Ertel) підкреслив, що запуск лабораторії відповідає партнерської стратегії: вона передбачає надання підтримки співробітникам і клієнтам у розвитку комфортного робочого середовища і успіху в цифровий трансформації компаній-учасників. У цій лабораторії HR фахівці зможуть обмінюватися корисною інформацією, останніми розробками в сфері автоматизації праці співробітників і іншими цінними знаннями в сфері управління персоналом.

Orange Business Services, як мережевий оператор і інтегратор цифрових послуг, використовує досвід в сфері IoT, хмарних технологій, великих даних, штучного інтелекту, розробки додатків і кібербезпеки. Компанія підтримує партнерські підприємства на всіх етапах життєвого циклу бізнесу, забезпечує збір, зберігання, обробку, аналіз і спільне використання інформації, ставлячи в пріоритет конфіденційність і безпеку передачі даних.

В даний час членами HR-екосистеми є 25 тисяч співробітників Orange Group, деякі партнери компанії, а також кілька стартапів. Послугами Orange Business Services користуються 3000 міжнародних компаній. Виручка одного з провідних телекомунікаційних операторів світу становить 41 млрд. євро на рік (за даними 2018 року).

У березні 2015 року постачальник послуг зв’язку представив свій стратегічний план «Essentials 2020», в рамках якого клієнти компанії можуть користуватися усіма перевагами цифрових комунікацій нового покоління.