Розумне місто

Огляд «розумних» домашніх гаджетів з незвичайним дизайном

Обзор «умных» домашних гаджетов с необычным дизайном

«Розумні» пристрої стають все більш звичними для будь-якого сучасного будинку. Але більшість гаджетів не завжди вписуються в естетику приміщення. Відмовлятися від застосування таких пристроїв – не вихід. Замість відмови можна використовувати такі гаджети, які гармоніюють з приміщенням і добре поєднуються з дизайном.

Очисник повітря Urbie Air 3-in-1
Система очищення повітря з сучасним дизайном. Діє як екологічний повітряний фільтр для видалення шкідливих частинок і пилу. Використовує конденсат вологи з повітря для поливу домашніх рослин. Оснащений п’ятьма інтелектуальними давачами, працює в автономному режимі.

Кондиціонер evaSMART
«Розумний» компактний кондиціонер, виглядає стильно, займає мало місця. Пристрій можна поставити на кухонний стіл, тумбочку, стіл в кімнаті дитини або в будь-якому іншому місці, в якому потрібно створити комфортний клімат.

Nanoleaf Canvas – інтерактивний освітлювальний пристрій
Є джерелом розсіяного світла, непомітним для очей. Набір модульованих квадратів можна складати будь-яким зручним способом (рівною панеллю, в формі «риб’ячої луски» і т.д.). Панелі реагують на дотик і випромінюють м’яке світло. Управляються не тільки сенсорним, а й голосовим способом, а також реагують на музику (режим Rythm).

Бездротовий зарядний пристрій Dock Marquetry від Native Union
Зарядні пристрої виглядають нудно, зазвичай вони виготовлені з чорного або білого пластику. Native Union вирішила змінити це і випустила Dock Marquetry – бездротовий зарядний пристрій з авторським дизайном (шкіряні вставки різних кольорів). Гаджет підключається до мережі, має круглу підставку-фон і спеціальну «поличку» для розмыщення смартфона.

Стельові вентилятори від Haiku
Найбільшим оновленням функціоналу стельових вентиляторів за останні кілька десятиліть стало дистанційне керування. Але з Haiku стельовий вентилятор став «розумнішим» і красивішим, ніж будь-коли. У нього гладкі і плоскі дерев’яні лопаті, давачі відстеження температури в приміщенні. Якщо пристрій відчуває, що повітря занадто гаряче, то включається і знижує температуру.

Коробка для автополиву: Urban Garden від Glowpear
«Розумний» домашній сад? Чому б і ні. Urban Garden Glowpear – це ємність, оснащена інтелектуальними давачами, яка відстежує потреби рослин у воді і видає рівно стільки рідини, скільки потрібно. Піддон з водою герметично закривається. Ємність підходить для вирощування салату, прянощів або квітів, виглядає як звичайний ящик білого кольору з чорними ніжками.

Інтерактивне полотно від Meural
Інтерактивна рамка з полем для зображення. Картинка обирається користувачем, він може задати її автоматичне оновлення через певний час. Хост розміщується як горизонтально, так і вертикально.

Настільна лампа з Wi-Fi і динаміком – Sonos Symfonisk від ІКЕА
Піонер стильних пристроїв для розумного будинку компанія IKEA випустила настільну лампу Sonos Symfonisk з динаміком і Wi-Fi. Доступні варіанти забарвлень чорний і золото, чорний і срібло.