АІ в бізнесі

Nulogy планує зробити Канаду світовим лідером «розумної» логістики

Доставка, Искусственный интеллект, Транспорт

У Канаді продовжує розвиватися логістика на базі AI в рамках масштабної урядової програми. Компанія Nulogy, що спеціалізується на поставках товарів, виступила з ініціативою перетворення Канади в «міжнародного лідера штучного інтелекту в логістичному секторі».

Державна програма передбачає спільну діяльність провідних компаній-постачальників послуг, які отримали від уряду інвестиції для зростання і розвитку. Nulogy – канадська технологічна компанія зі штаб-квартирою в Торонто (Онтаріо). Основним напрямком її діяльності є розробка програмного забезпечення як сервісної технології, а також продаж і підтримка програмних продуктів в області управління транспортом і ланцюжками поставок, виробництва і комплектації товарів.

Останні програмні рішення Nulogy:

  • PackManager. Система управління упаковкою, розроблена для виробництва та пакувальної промисловості. PackManager включає модулі управління складом (WMS), забезпечує планування фінансових і виробничих ресурсів. Інтегрується з QuickBooks Intuit, SAP, RedPrairie і іншими системами.
  • QCloud. Програмний сервісний інструмент для автоматизації процесів контролю якості та звітності у виробничій, пакувальної та логістичної середовищі. Розроблено для сучасних мультисенсорних планшетів, не вимагає великого навчання і забезпечує швидке повернення інвестицій.

Крім програмних рішень компанія Nulogy забезпечує професійні консалтингові послуги. Вони підбираються індивідуально з урахуванням потреб кожного клієнта. Ці послуги включають: оцінку ситуації, звіт і рекомендації з розвитку логістичного сектора компанії, підвищення ефективності роботи, продуктивності компанії. Для постачальників логістичних послуг в 2015 році компанія відкрила «University Nulogy». Ця організація пропонує курси під керівництвом інструктора. На курсах співробітників логістичних фірм і складів навчають роботі в програмних рішеннях Nulogy і нюансам роботи з товаром.

Генеральний директор компанії Джейсон Тем (Jason Tham) заявив про те, що технології штучного інтелекту в логістиці формують доставку майбутнього. Відповідно до пропонованої стратегії, програмне забезпечення компанії підключається до проектів на «пізній стадії» ланцюжка поставок. Приклад такого партнерства – робота з Mars Canada. У постачальника продовольчих товарів налагоджена система збуту, однак введення технологій ШІ для контролю якості відвантаження і чіткої роботи всіх точок доставки має вирішальне значення для загальної картини поставок.

Керівник відділу збуту Mars Canada Джон Вілліс (John Willis) підкреслив, що в результаті співпраці з Nulogy і оцифровки процесу поставок компанія має намір скоротити кількість виробничих відходів і налагодити контакт із зовнішніми постачальниками. Логістичний сектор, на думку експертів, є одним з найскладніших для впровадження технологій AI, однак таким компаніям, як Nulogy, вдається успішно вирішувати масштабні завдання галузі.