Здоров'я

Нігерійський e-health стартап Field Intelligence отримав 3,6 мільйона доларів

Нігерійський стартап Field Intelligence, що веде діяльність у сфері електронної охорони здоров’я, завершив раунд фінансування серії А на суму 3,6 мільйона доларів. Кошти будуть спрямовані на продовження терміну функціонування платформи аптечних мереж Shelf Life на території Африки.

Field Intelligence створює нове покоління ланцюжків поставок у сфері медичних послуг в Африці, розробляє корпоративні платформи і управляє логістичною інформацією великих аптек в системі охорони здоров’я. Стартап використовує технології для посилення потенціалу людських ресурсів і стимулювання інновацій. Керівництво компанії сформувало багатонаціональну команду, що працює в офісах в Абуджі, Лагосі, Берліні, Лондоні та Найробі. Field Intelligence управляє товарами на суму понад 1 мільярд доларів як в державному, так і в приватному секторі.

В даний час компанія зібрала 3,6 млн. дол. в рамках серії А на чолі з Blue Haven за участю інвесторів, в тому числі Newtown Partners, Imperial Venture Fund і Accion Venture Lab. Інвестиції будуть використані для розширення платформи Shelf Life, а також підписної послуги «pay-as-you-sell» для фармацевтичних продуктів, яка за два роки стала популярною на території Нігерії. Інвестиції стануть фінансовим базисом для Shelf Life не тільки у Нігерії, але й у Кенії, частина грошей піде на створення додаткового пакету послуг для клієнтів Shelf Life і пацієнтів.

Клієнти аптек Shelf Life можуть оформити підписку на більш ніж тисячу ліків з гарантованою якістю і стабільної ціною з 50 медичних та оздоровчих категорій. Використовуючи технологічну платформу Field Intelligence, аптечні мережі Shelf Life прогнозують, закуповують і постачають товари, а також керують будь-яким продуктом, на який підписана аптека.

Майкл Мореленд (Michael Moreland), співзасновник і генеральний директор Field Intelligence повідомив, що компанія радіє новим інвесторам, і зробив акцент на тому, що компанії, які фінансують стартап, поділяють бачення керівництва стартапу. Це важливо для побудови нового покоління ланцюжка поставок препаратів і медичної техніки не тільки в Африці, а й за її межами.

Лорен Кокран (Lauren Cochran), керуючий директор ініціативи Blue Haven, заявила, що Shelf Life є перевіреною платформою для перетворення доступу до ліків через приватний аптечний ринок Африки. Проектування і розробка були виконані безпосередньо у Нігерії та Кенії, і у команди є реальний досвід того, що необхідно для розвитку подібних технологій в африканських системах охорони здоров’я, наголосила вона.