АІ в бізнесі

Murphy Global Logistics приєдналася до використання блокчейн-мережі GumboNet

GumboNet, Murphy Global Logistics, Международные грузоперевозки, Отслеживание грузов

Gumbo Data Corp., технологічна компанія з Х’юстона, яка розробила платформу GumboNet Blockchain-as-a-Service (BaaS) для оптимізації інтелектуальних контрактів в нафтогазовій галузі, оголосила, що компанія Murphy Global Logistics, що виконує міжнародні вантажоперевезення, почала використовувати блокчейн-мережі від Gumbo Corp. Ця мережа відома під назвою GumboNet.

Компанія Murphy Global Logistics здійснює так звану доставку підвищеної складності, наприклад, транспортування нафти і газу, переміщення великогабаритних вантажів і устаткування в найвіддаленіші точки земної кулі. Вантаж проходить через кілька партнерських компаній і стикається з різними умовами на шляху прямування. Крім згаданих функцій, експерти Murphy Global Logistics займаються питаннями митного оформлення, страхуванням, упаковкою, зберіганням і управлінням запасами товарів на складах і міжнародної імпортно-експортної документацією. Президент компанії Девід Джонс (David Jones) підкреслив, що повністю контролювати морські судна або вантажні літаки компанія не може, однак прозорість і пунктуальність процесу транспортування цілком здатна забезпечити.

Тепер клієнти Murphy Global Logistics отримуватимуть інформацію про переміщення вантажів через мережу GumboNet. В даний час компанія використовує ручне заповнення електронних таблиць, а також обмін повідомленнями по електронній пошті, факсові повідомлення і спілкування в телефонному режимі. За допомогою GumboNet кожен запис про завершення процесу доставки буде надійно зафіксована в пам’яті системи.

Для контрагентів в ланцюжку поставок угода буде відзначатися як виконана разом з автоматичною оплатою рахунків. Це зручно для великих фірм, у яких кількість угод на місяць стартує від 100 і більше. Оплата за закриту операцію через GumboNet забезпечить економію коштів компаній, а також зведе до мінімуму процес ручного введення даних і тривалих договірних суперечок. У тому, що стосується перевезення нафти або газу, ведення документації вручну глобально гальмує сам процес ведення бізнесу, підкреслив Ендрю Брюс, генеральний директор Gumbo Data, що спеціалізується на питаннях обліку даних. Функціональні можливості блокчейна безмежні, і основними його перевагами є прозорість усіх операцій, можливість відстеження вантажів і зв’язку між поставками, а також будь-яких інших нюансів пересувань товарів.

Murphy Global Logistics – далеко не перша компанія, що оцінила перевагу блокчейна як технології відстеження та обліку поставок. Наприклад, в серпні до використання платформи GumboNet приєдналася американська компанія Antelope Water Management, що спеціалізується на технології фрекінгу – видобутку нафти і газу шляхом розриву пласта ґрунту струменями води під високим тиском.