Міцний горішок Dell Latitude Rugged. Витримає все і навіть більше.

Герої нашої статті, незламні ноутбуки Dell, які працюють у будь-яких умовах.

Перші напів-захищені пристрої Dell з'явилися у 2007 році – це була лінійка ноутбуків Dell Latitude ATG D620 «All Terrain Grade». Одну з популярних моделей Latitude D620 «сховали» у захищений корпус. Добре зарекомендувавши себе, компанія Dell на цьому не зупинилася і продовжила роботу над новими захищеними мобільними рішеннями. З 2008 року з'являлися нові моделі: XFR, XT2 XFR, а у 2014 році були представлені Latitude Rugged Extreme.

Сьогодні більшість людей використовує ноутбуки в офісі або вдома, але тим, хто працює далеко від благ цивілізації або на відкритому повітрі в складних погодних умовах, під проливним дощем або під палючим сонцем, необхідно щось довговічніше і витриваліше. Dell Latitude Rugged і Rugged Extreme витримують найсуворіші випробування!

Лінійка захищених мобільних рішень Rugged представлена ​​моделями:

  • Latitude 7424 Rugged Extreme;
  • Latitude 5424 Rugged;
  • Latitude 5420 Rugged;
  • Latitude 7212 Rugged Extreme Tablet.

У конструкції ноутбуків Dell Rugged використовуються міцні полімери та компресійні вкладиші – вони забезпечують техніці стабільність при падінні, ударах або сильній вібрації. Всі моделі у лінійці сертифіковані і протестовані на створення електромагнітних завад, електростатичного розряду і випромінювання.

Найвитривалішою і живучою моделлю, здатною пережити апокаліпсис, є Latitude 7424 Rugged Extreme. Цей ноутбук пройшов десятки тестів стандарту MIL-STD-810G. Може працювати при температурі від -29 до +63 С, не боїться піску, пилу, вібрацій і проливного дощу, а з опціональною клавіатурою стійкий до впливу соляного туману, здатний працювати у вибухонебезпечному середовищі.

Резистивний мультисенсорний дисплей з діагоналлю 14", роздільною здатністю Full HD, яскравістю до 1000 ніт дозволяє успішно працювати на відкритому повітрі та навіть під прямими сонячними променями, а два знімних акумулятора забезпечать роботу протягом 13 годин при максимальному навантаженні. Гнучкість конфігурацій, різноманітність портів і додаткових аксесуарів дає можливість підібрати саме те, що необхідно. Варто розуміти, що з такою «бронею» вага ноутбука з одним акумулятором складе 3,45 кг.

Для тих, кому потрібен ноутбук з меншою вагою, у компанії Dell в лінійці є дві моделі: Latitude 5424 Rugged (вага 2,5 кг) і Latitude 5420 Rugged (вага 2,2 кг). Останній можна назвати Ultrabook серед захищених ноутбуків. Він став легшим і тоншим на 22% у порівнянні з попередніми «повновагомими» моделями, але зберіг притаманну їм міцність, універсальність і гнучкість. Обидві моделі мають трохи знижений рівень захисту, проте можуть похвалитися сертифікаціями MIL-STD-810G і IP-52. Підтримують Intel Core i5 / i7 восьмого покоління, а незабаром з'явиться підтримка 9-го покоління. Об'єм оперативної пам'яті DDR4-2400 досягає 32 Гбайт. Допускається встановлення твердотільного накопичувача PCIe NVMe SSD місткістю до 4 Тбайт. На додаток до інтегрованої у процесор GPU є можливість замовлення графічних чіпів AMD Radeon. Наявність мобільного зв'язку 4G / LTE, GPS дозволить спокійно працювати поза офісом.

Для завдань, які вимагають особливо швидкого виконання і підвищеної мобільності, у модельному ряді Rugged представлений планшет Latitude 7212 Rugged Extreme Tablet, здатний працювати в найсуворіших умовах: дощ, снігопад, сильний вітер. Вага пристрою становить всього 1,2 кг, його легко переносити, складати, а при використанні додаткових аксесуарів – стикувального модуля для ноутбука або модуля для автомобіля – працювати з планшетом стане ще простіше і зручніше. Навіть найскладніші технічні завдання здійсненні!

Всі представники модельного ряду Rugged випробувані відповідно до військових стандартів США (MILSTD-810G). Вони цілком захищені від реальних загроз: їм не загрожує вода, шквальний вітер, снігопад, пил, екстремальні температури, вібрація і випадкові падіння. Ідеальні для застосування у надзвичайних ситуаціях, а також на станціях швидкої допомоги, під час наукових досліджень, у геологічній експедицій та у авіаційно-космічній справі.

Компанія Everest є першим партнером з найвищим статусом Dell EMC Titanium в Україні. Вона однією з перших у державі почала реалізацію ноутбуків серії Rugged. Завдяки багаторічному досвіду, фахівці компанії виробили унікальний підхід до специфічних технічних рішень. Компанія орієнтується на корпоративний сегмент, знає сучасний ринок і надає клієнтам актуальну інформацію по продукту.

Дмитро Пантюхін
DELL EMC продакт-менеджер
+