Інтелектуальні машини

MICROSOFT ПЛАНУЄ ІНТЕГРУВАТИ AI В WINDOWS 10 ДЛЯ РОБОТИ ІЗ ЗОБРАЖЕННЯМИ

AI Snip Insights розроблений невеликою командою Garage, яка належить Microsoft. AI здатний розпізнавати як цілі зображення, скріншоти і фотографії, так і їх окремі фрагменти. Крім того, система інтелектуального пошуку зчитує друкований текст і дозволяє скопіювати його для подальшого редагування. Окремі фрагменти зображень, наприклад, елементи одягу на людях, можуть бути з легкістю ідентифіковані, після чого Snip Insights покаже, де можна придбати такі ж або схожі речі.

Програма відрізняється від систем конкурентів своїми можливостями, а також орієнтованістю на персональні комп’ютери і ноутбуки. На відміну від мобільних платформ, ПК мають набагато більший функціонал. Це означає, що Snip Insights матиме більше можливостей, ніж аналоги від конкурентів.

Microsoft не є першовідкривачем в області AI, здатних розпізнавати що-небудь на зображеннях або фото. Аналогічне програмне забезпечення вже є у Google і Amazon, проте вони більше розраховані на використання на смартфонах і мобільних пристроях.