Навчальний центр | Перші навчання, перші слухачі

З 13 листопада 2017 р. розпочалося навчання першої групи офіцерів з військових частин та навчальних закладів ЗСУ, які наразі отримують теоретичні знання та практичні навички користування радіостанціями, що знадобляться на полі бою. Слухачі першої навчальної групи працюють з інструкторами турецької компанії Aselsan.

УКХ-радіостанції від компанії Аselsan стали переможцями у порівняльних випробуваннях, проведених Збройними Силами України влітку 2017 р. Засоби зв’язку АSELSAN розроблені та виготовлені з урахуванням вимог та стандартів НАТО. За своїми технічними можливостями, а також за критерієм «ефективність-вартість», лінійка радіостанцій серії «9661» виявилася кращою як за відстанню встановлення стійкого зв’язку, так і за спроможністю працювати під впливом потужних засобів радіоелектронної боротьби. Радіостанції від компанії Aselsan, які будуть використовувати українські військові, мають перевірені алгоритми роботи для забезпечення стійкого зв’язку у всьому діапазоні 30-512 МГц.

За оцінками військових, з огляду на перспективу оснащення найбільш боєздатних бригад української армії новими системами зв’язку, у ЗС України нарешті з’являться бойові частини, надійність і стійкість управління якими перевищить ті можливості, які на даний момент є у бойових частинах армії агресора – Російської Федерації.