Компанія Everest успішно впровадила оновлення ІТ-інфраструктури мережі клінік «Добробут»

 

 

У зв’язку з розширенням мережі клінік «Добробут» виникла необхідність оновлення існуючої ІТ-інфраструктури. В ході розробки рішення були виявлені кілька ключових вимог, які в підсумку і вплинули на вибір апаратної платформу і загальної архітектори рішення. Одним з таких вимог була побудова системи з високою стійкістю до відмов.

Оскільки в даному проекті були присутні вимоги по відмовостійкості сервісів було прийнято рішення віртуалізувати всі сервіси з розміщенням даних на територіально рознесеною системою зберігання даних. Це накладало жорсткі вимоги на канали зв’язку між майданчиками, але в підсумку канал був отриманий з необхідними параметрами і система вийшла в штатний режим роботи.

В результаті впровадження замовник отримав високо-технологічне рішення, що забезпечує збереження і доступність даних навіть у разі виходу з ладу одного з центрів обробки даних.

Величезною перевагою в даному рішенні є те, що синхронність даних між двома центрами обробки забезпечується апаратними засобами. Для кінцевих користувачів системи в разі виходу з ладу одного з модулів або цілої майданчики – зовсім нічого не змінитися. Всі процеси залишаться доступними. Для адміністративного персоналу так само важливим фактором є відсутність, будь-якої глибокої перенастроювання системи в разі збою.

У сукупності з обладнанням і проактивним сервісом від HPE замовник отримав продуктивне рішення, яке можливо легко масштабувати по продуктивності. Так само дана архітектура дозволяє при необхідності збільшити кількість центрів обробки даних, розносячи зберігання критичних даних по території і забезпечуючи їх доступність в режимі 24/7.

Якщо вас зацікавило рішення або потрібна більш детальна інформація, задайте запитання спеціалісту.