EVEREST ПРЕДСТАВИЛА СВОЇ РІШЕННЯ В ОБЛАСТІ ГРОМАДСЬКОЇ БЕЗПЕКИ НА КОНФЕРЕНЦІЇ SEDEC 2018

У цьому році, на міжнародній виставці SEDEC 2018 у Анкарі, компанія Everest представила власні розробки в області громадської безпеки та оборони.

Однією з таких розробок, що дозволить суттєво підняти ефективність використання бронетанкової техніки — бортова інформаційна систему Hermes-С2, що розроблялась як універсальне рішення для різних типів бронетехніки і адаптація її до конкретних зразків техніки. Інформаційна система здатна показати свою максимальну ефективність завдяки тісній інтеграції з штатними засобами зв’язку. Розроблений транспортний рівень обміну даними, що дозволяє працювати в умовах РЕБ протидії супротивника, забезпечує надійне шифрування даних радіообміну. При розробці системи використовувались виключно компоненти з вимогами до режимів жорсткої експлуатації, що дозволяє забезпечити безперебійну роботу комплексу в складних умовах експлуатації.

Останні чотири роки, компанія Everest прикладає значні зусилля для розробки систем та пристроїв військового призначення та їх впровадження на озброєння збройних сил України. Використовуючи досвід системного інтегратора та наробки в сфері ІT технологій для створення нових сучасних систем озброєння та модернізації існуючих. Тісна співпраця зі Збройними Силами України, вивчення їх потреб, аналіз бойових подій в АТО дозволяє нам вибрати правильні напрямки для реалізації дійсно ефективних рішень.

Щорічно виставка SEDEC збирає представників понад 100 компаній з 37 країн світу. Свої рішення в області громадської безпеки, захисту кордонів і цивільної оборони представили світові виробники такі, як ASELSAN, FNSS, HAVELSAN, MKEK, ROKETSAN, TUSAS, Airbus, BAE Systems, Boeing, Everest, Leonardo, Lockheed Martin і інші. В рамках виставки проходить конференція, на якій представники компаній і урядів країн мають можливість укласти договори про співпрацю з найцікавішими виробниками і придбати унікальні технологічні рішення.

Основна мета SEDEC, давати додатковий імпульс у розвитку оборонної галузі, допомогти виробникам налагодити співпрацю, а урядам країн - придбати технології, які зроблять життя їх громадян безпечніше і посилять оборону країни.