Everest: будуємо свій бізнес на принципах прозорості, чесності та відповідальності (офіційна заява)

Останнім часом на українських інтернет-ресурсах розгорнута кампанія з дискредитації Групи компаній Everest. Неправдиві твердження розміщуються анонімно і транслюють недостовірну інформацію з метою нанесення репутаційної шкоди організації і здійснення маніпуляцій суспільною думкою.

Група компаній Everest запевняє, що поширювані дані не відповідають дійсності.

  • Кримінальне провадження, на яке посилаються невідомі автори, не відкривалось проти нашої компанії, а також немає жодного відношення до посадових осіб Групи компаній Everest.
  • Everest є прозорою компанією і працює виключно в правовому полі. Це підтверджують результати комплексної перевірки ГУ ДФС м. Києва за результатами діяльності у 2015 р. (Акт №292/26-15-14-02-04/38980356 від 01.07.2016), під час якої не було виявлено порушень законодавства.
  • Ми завжди відкриті правоохоронним органам, і тому, коли в рамках досудового розслідування слідчі затребували додаткові матеріали по співпраці нашої компанії з компанією N1, ми надали всю необхідну інформацію. Законність всіх операцій підтверджена комплексною перевіркою за 2015 рік.
  • Також ми додатково надали всю інформацію за цей період до слідчих ДФС, що зняло всі питання стосовно нашої взаємодії з компанією N1, а також підтвердило відсутність будь-яких претензій з боку ДФС до нашої компанії.
  • Група компаній Everest не є посередником в закупівлі засобів зв’язку для Нацполіції України та Міністерства оборони України і не укладала з цього приводу жодних контрактів (для цього в законодавстві визначені структури Укроборонпрому). Ми не співпрацюємо з політиками і ведемо діяльність відповідно до міжнародних стандартів бізнес-етики.

Свідома маніпуляція фактами з боку редакцій підтверджується ще й тим, що ніхто не звертався до представників Everest за коментарем, хоча саме наша компанія постійно згадується в матеріалі.

Таким чином, можна зробити висновок, що дані публікації переслідують єдину мету – посіяти недовіру до Everest серед наших партнерів і клієнтів.

Слід також враховувати, що наша компанія є лідером системних рішень для сегмента безпеки України, а інтернет-ресурси, що розміщують неправдиві матеріали, контролюються менеджментом пов’язаним, із «сусідньою країною».

Група компаній Everest прагне забезпечити технологічну перевагу Збройних Сил України над супротивником. Це наша професійна і соціальна відповідальність. І саме ця позиція викликає неабиякий спротив.