Бортова інформаційна система Hermes-C2 — мозок сучасного танку

Фахівці компанії Everest розробили нову бортову інформаційну систему Hermes-C2 (Command and Control). Система разом з комплектом допоміжного обладнання встановлюється на танк та інтегрується із засобами зв’язку Aselsan чи Harris. Пристрій забезпечує автоматизацію функцій командування та контролю: здійснює передачу формалізованих команд та донесень з функціями підтвердження, а також обмін інформацією про боєкомплект, наявність пального, технічний стан чи стан екіпажу.

Дмитро Люлін, директор департаменту оборонних технологій компанії Everest дав ексклюзивний коментар для журналу Defence Express: “Ми вивчаємо потреби військових, аналізуємо події в ООС, що дозволяє нам ефективно реалізувати рішення для нашої армії. Система Hermes-C2 надасть українським танкістам можливість швидко реагувати на загрози та суттєво підвищить ефективність використання бронетанкової техніки Збройними Силами України”.

Hermes-C2 також забезпечує доступ до картографічних даних. Система відображає місцезнаходження за даними GPS (радіостанції та власний модуль), а також сектор огляду та тактичну обстановку. Система може в автоматичному чи ручному режимі прокласти маршрут, який будуть бачити інші члени бойової групи.

Компанія Everest вже займається удосконаленням системи. Одна із ключових переваг Hermes-C2 — можливість модернізації системи через просте оновлення програмного забезпечення.